GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Novinky

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 882689

Termín: 26.08. (St) - 30.08. (Ne) 2020

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 7 990 Kč

Poloha
Putování v kraji mezi známými jezery, v kraji, který je vklíněn mezi kantony Neuchâtel, Fribourg a Vaud. Navštívíme středověká města, vesnice a shlédneme množství scenérií a výhledů mimo vyšlapané turistické trasy. Na své si přijdou i naše chuťové buňky. Sýr „hlavy mnichů“ (aromatický sýr s ořechovou příchutí) je jeden z nejlepších švýcarských sýrů nebo sladké lehké sněhové pusinky s hustou šlehačkou, nezapomenutelný smyslový zážitek. Objevte tedy s námi město sýrů Gruyéres, nechte se nadchnout středověkým Neuchâtelem, elegantním Lausanne, opevněným městečkem Murten, toto a mnohem víc nabízí náš zájezd do Kraje tří jezer.

Zájezd provází Mgr. Jana Amadou

Bern – Murten – Estavayer-le-Lac – Neuchâtel – Lausanne – Gruyéres – Rýnské vodopády
Program
1. den zájezdu 
Ve večerních hodinách odjezd z ČR (Praha cca 23.00 hod.) a dále směr Švýcarsko.

2. den zájezdu
Ráno příjezd do hl. města Švýcarska BERN (UNESCO). Prohlídka vlajkami vyzdobeného historického starého jádra, procházka středověkými podloubími a průchody se spoustou obchůdků, starožitností a kaváren, Hodinová věž (Zytglogge), gotická katedrála Münster, kamenné kašny ozdobené sochami a květinami – jedna z dominant města, starý most Nydegg a Medvědí příkop, dům, kde Albert Einstein vymyslel teorii relativity. Cesta podél JEZERA MORAT, zastávka ve středověkém opevněném městečku MURTEN na břehu jezera s krásnými vyhlídkami. Podél východní strany NEUCHÂTELSKÉHO JEZERA dojedeme na ubytování.

3. den zájezdu  
Ráno zastavíme v ESTAVAYER-LE-LAC, příjemné malé středověké městečko na břehu Neuchâtelského jezera, exteriér pohádkového hradu Château de Chenaux, procházka po hradbách s nejvyšší věží 32 m. Odtud fakult. lodí přes jezero Neuchatel do stejnojmenného města NEUCHÂTEL, ležícího na břehu největšího jezera Švýcarska (kdo nechce lodí, pojede našim busem kolem jezera). Elegantní staré město z pískovce, nenucený kavárenský život, centrum hodinářského průmyslu. Procházka a prohlídka, Staré město, domy s dřevěnými okenicemi a pozlacenými fontánkami, tržnice Maison des Halles z r. 1575, kostel Collégiale, monumentální zámek, odpoledne odpočinek a relax ve městě, možnost další fakult. projížďky lodí po jezeře, posezení v kavárně či koupání na oblázkové pláži nedaleko od centra. Odjezd na ubytování na švýcarsko-francouzské pomezí.

4. den zájezdu
Návštěva LAUSANNE, krásná poloha města nad Ženevským jezerem, směsice historických památek s katedrálou Panny Marie, která je nejkrásnější švýcarskou katedrálou. Procházka Starým městem, uličky plné kaváren, parky, nábřeží nebo posezení v místních kavárničkách a restauracích. Přejezd do půvabného GRUYÉRES v podhůří Alp s hradem jako z pohádky, kde se všechno točí kolem sýrů a čokolády. Začneme prohlídkou sýrárny a čokoládovny, poté se přesuneme do části středověkého městečka, prohlídka dlážděných uliček. Variantně možnost návštěvy muzea H.R. Gigera, který je autorem podoby vetřelce ve filmu „Vetřelec“ s možností posezení ve stylové kavárně/baru, kde vás čeká nevšední zážitek. Můžeme ochutnat fondue ve vyhlášené restauraci Châlet de Gruyères, kam chodil a jejímž patronem se stal Jimmy Carter nebo, navštívit expozici Muzea na hradě. Nedaleko Gruyéres vyjedeme lanovkou na horu Moléson do 2000 m n.m., výhledy na jezera a blízké Alpy s Mont Blanc. Návrat na ubytování.

5. den zájezdu
Po snídani odjezd, kolem poledne zastávka u RÝNSKÝCH VODOPÁDŮ, nejmohutnějšího vodopádu Evropy. Předpokládaný příjezd do republiky ve večerních hodinách (hranice ČR v cca 21.00 hod.).

Cena zahrnuje
  • dopravu lux. klim. busem,
  • 3x ubytování v hotelu*** – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím,
  • 3x snídani,
  • průvodce CK
Cena nezahrnuje
  • vstupné, ochutnávky, lanovky, fakult. výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Fakultativní příplatek
  • 1lůžk. pokoj 2800 Kč,
  • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 180 Kč
Nástupní místa
26.08. - 30.08. Odjezd A, B + Plzeň Přehled nástupních míst najdete ZDE
Sleva
  • SLEVA 55+ ze základní ceny 2%
26.08. (St) - 30.08. (Ne) 2020 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Doobsazení pro ženu další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-7 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŠvýcarsko
MístoŠvýcarsko
HotelŠVÝCARSKO - KANTON NEUCHÂTEL
Dvoulůžkový pokoj
Termín26.08.2020 - 30.08.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Redok Travel, s.r.o. IČO: 25258281
Vytvářím objednávku...