GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 988966

Babí léto, tajemné jeskyně Slovinska a Itálie, víno a mořské lázně Laguna 2022 ***

Termín: 26.10. (St) - 30.10. (Ne) 2022

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 7 990 Kč

Program
1. den: odjezd ve 22 h z Prahy (Br a po trase dle dohody, svozy od 6 osob – HK, Pa), cesta přes Rakousko do Slovinska

2. den: cesta za půvaby italského pobřeží Jadranu, návštěva jedinečné obrovské jeskyně Grotta Gigante, úchvatné krápníky a varhany, ubytování v  PORTOROŽI v komplexu St. Bernardinu v hotelu *** s mořskými lázněmi, využití teplých koupelí v zastřešeném areálu Mořský park Laguna s výhledem na moře, plavecký bazén, 5 whirlpoolů, za příplatek mořská a finská sauna, bohatá večeře

3. den: pobyt v mořských lázních, popřípadě individuálně výlet do nedalekého KOPERU, fakultativní celodenní výlet za krásami Slovinsko-italského krasu plného vinic, jeskyní, hlubokých kaňonů – unikátní krasový systém Škocjanské jamy, 11 propojených podzemních jeskyní, propadlé závrty a přírodní mosty (UNESCO), turistika po okolí, ráj pro fotografy, cesta za vínem do údolí Vipavy, vyhlášená vína, borůvkovice a místní dobroty, návrat v podvečer na relax do lázní, individ. procházka podél pobřeží do PORTOROŽE či ochutnávka místního vína malvazia.

4. den: dopoledne koupání, HRASTOVLJE, románský kostel sv. Trojice, významné fresky (Tanec smrti) s hlaholským písmem, světoznámá chovná stanice LIPICA, bílí koně, španělská jezdecká škola, nebo návrat na odpolední koupele, variantně celodenní pobyt v mořských lázních, večerní procházka (2km) do PIRANU, „benátská architektura“, posezení u vínka a kouzlo osvětleného městečka

5. den: koupání v Mořském parku Laguna nebo procházkou po pobřeží do historického městečka PIRAN, jedno z nejkrásnějších městeček Slovinska, Tartiniho náměstí se sochou skladatele G. Tartiniho, dům Benečanka s benátském stylu, minoritský klášter a vyhlídky z hradeb a od věže na mysu Madon, podmořský svět nebo posezení v hospůdce nebo cukrárně,  návrat do Prahy do půlnoci CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a otvíracím dobám. Z organizačních důvodů možnost záměny programu 3. a 4. dne.

Pojištění
zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb. KOMPLEXNÍ LÉČEBNÉ POJIŠTĚNÍ UNIQA Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel. Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5 kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696. • léčebných výloh (dále LV) pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci včetně případné nákazy COVID-19 v zahraničí s případ. omezením s odkazem na "semafor" a doporučení MZV až do výše 5.000.000 Kč • pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč • pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů i v případě diagnózy COVID 19 či jiné: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč • úrazové pojištění: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč) • poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč • pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč Nově je možné sjednat doplňkové pojištění k jakémukoliv komplexnímu cestovnímu pojištění 
 PŘIPOJIŠTĚNÍ COVID 19 TARIF P – rozsah pojištění níže Náklady na ubytování spojené s umístěním do karantény – maximální plnění 10.000 Kč - V případě karantény při nákaze pojištěné osoby v zahraničí - Preventivní karanténa nařízená oprávněným místním orgánem (např. v hotelu, kde klient bydlí, se prokáže nákaza) Náklady na náhradní dopravu zpět do ČR v případě umístění do karantény při zahraniční cestě – maximální plnění 20.000 Kč - Karanténa v souvislosti s nákazou klienta - Preventivní karanténa v souvislosti s nákazou např. někoho z hotelu Rozšíření pojištění stornovacích poplatků o nesplnění zdravotních podmínek k nástupu do veřejného dopravního prostředku sloužícímu k cestě do zahraničí (letadlo, autobus, vlak) - Rozšiřuje připojištění stornovacích poplatků (pokud jsou sjednány) o situace, kdy pojištěná osoba doloží, že v ČR, ještě před odjezdem, nebyla vpuštěna do dopravního prostředku s ohledem na zdravotní rizika související s COVID-19 a podezření na onemocnění pojištěné osoby. Pojistné plnění je poskytováno maximálně do výše limitu zvoleného připojištění stornovacích poplatků se stejnou spoluúčastí klienta- Dále je z pojištění hrazena situace, kdy klient doloží, že jel vlastním prostředkem a nebylo mu umožněno opustit ČR na hraniční kontrole země sousedící s ČR s ohledem na nesplnění zdravotních podmínek k vycestování z ČR a podezření na onemocnění pojištěné osoby. - Preventivní domácí karanténa nebo uzavření hranic nařízením oprávněného orgánu není předmětem pojištění.
Základní cena zahrnuje
dopravu autobusem s klimatizací, 3x hotel 3* (2lůžkový pokoj) s mořskými lázněmi Laguna, 3x polopenzi formou bufetu, 4denní vstup do zážitkových lázní v řádné otvírací době do 19 h (bez vstupu do saun), průvodce, pojištění CK proti úpadku
Základní cena nezahrnuje
komplexní pojištění, pobytovou taxu (přibl. 2€/den), vstup do areálu wellness a saun (15 €), fakult. akce, ochutnávku a vstupné do dalších objektů (60 €) a vše co není obsaženo v položce Základní cena zahrnuje
Příplatky
2.600 Kč za 1lůžkový pokoj 600 Kč za výlet 3. dne (doprava + průvodce, bez vstupů) 175 Kč za komplexní pojištění 150 Kč za připojištění COVID 19 za příplatek UNIQA P* (Z1)
Doprava
klimatizovaným zájezdovým autobusem s prodejem nápojů, vybaveným DVD Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.
Ubytování
3x hotel *** v Portoroži, areál Mořský park Laguna je vybaven velkými bazény s vyhřívanou mořskou vodou a vířivkami (v ceně) a wellness se saunami (za příplatek), umožňuje procházky u moře, popř. individuální cestu lodí do městečka ISOLA.
Stravování
3x polopenze formou bohatého bufetu. Další stravování se řeší v rámci programu, popřípadě na doporučení průvodce. Orientační ceny potravin: hlavní jídlo v restauraci 6-15 €, dvouchodové jídlo od 15 €, rychlé občerstvení (bageta, kus pizzy) 4-6 €, 2 dl vína 3-4 €, limo 2-3 €, káva 1-3 €; pohled 0,50 €, záchod od 0,20 do 0,50-0,70 €.
úvodni popis_PROV
Slovinsko v době, kdy stromy zezlátou a vhod přijdou teplé koupele - okouzlující krajina, pohoda v aquaparku s teplou mořskou vodou u Jaderského moře, kulturní památky, tajemný podzemní svět jeskyň, výborná vína a proslulí bílí koně lipicáni. S krátkou návštěvou Itálie - další úchvatná jeskyně a na jaře také zámek s krásnými zahradami.
26.10. (St) - 30.10. (Ne) 2022 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
1lůžkový pokoj základní cena další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-7 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovinsko
MístoSlovinsko
HotelBabí léto, tajemné jeskyně Slovinska a Itálie, víno a mořské lázně Laguna 2022
2lůžkový pokoj základní cena
Termín26.10.2022 - 30.10.2022
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Geops, s.r.o. IČO: 25633261
Vytvářím objednávku...