GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Novinky

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 768136

Termín: Není vybrán.

  • Dovolená s kolem
  • Dovolená bez lepku
  • Dovolená u jezera
Poloha
Hotel Zátoka Senec se nachází na břehu Slunečních jezer - Sever v Senci, 20 km od hlavního města Bratislava. Sluneční jezera jsou jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších letních středisek na Slovensku. Rozsah vodní plochy je více než 100 ha, délka 2,2 km a průměrná šířka 400 m. Průměrná teplota vody v létě je 25 oC, což je porovnatelné s Jadranem. Areál je pro lepší orientaci rozdělen podle světových stran na jižní a severní. Bohaté možnosti vodních sportů, rybolovu umožňují prožít nezapomenutelné chvíle na zelených plážích a volají po návratu tohoto ráje pro turisty. Přímo v areálu se nachází dětské hřiště, volejbalové plážové hřiště, tenisové kurty, půjčovna sportovních potřeb (čluny, šlapadla), tobogány (severní strana), nové fotbalové hřiště s umělým povrchem (jižní strana), vodní fotbal (severní strana). V letní sezoně se zde konají pravidelné diskotéky různého charakteru a různé zábavné akce.
Vybavení
Restaurace s barem, letní terasa a zimní zahrada s výhledem na jezero, stolní fotbal a tenis, biliár, Wi-Fi internet, lukostřelba, pronájem loďky, půjčovna kol, vč. Cargo kol, dětská herna a rozšířené dětské hřiště (trampolína, skluzavka, houpačky, pískoviště). Relaxační centrum: suchá sauna s možností ochladit se přímo v jezeru, infra sauna, masáže a fitness. V blízkosti (cca 200 m) - bowling, squash, tenis, minigolf, příp. jízda výletním vláčkem okolo jezer. Cca 10 min jízdy od hotelu je možné zajistit golf.
Ubytování
a) 2 - lůžkové pokoje (menší), Spr.+WC, SAT/TV, chladnička, trezor, balkon. 1 - lůžkové pokoje na ověření b) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (pevné lůžko nebo rozkládací postel), Spr.+WC, SAT/TV, chladnička, trezor, balkon. c) 4 - lůžkové pokoje (manželská postel a patrová postel), Spr.+WC, SAT/TV, chladnička, trezor, balkon. Tento typ pokojů na ověření. Minimální obsazenost 2 dospělí + 2 děti. Toto zařízení má BEZBARIÉROVÝ provoz. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
Stravování (léto)
Rekreační pobyt: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří za doplatek v CK a obědů na místě. Pobytové balíčky: polopenze - snídaně a večeře bufetové stoly. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
Doporučujeme výlety do okolí: - jízda vláčkem "Senecký Expres" okolo Slunečních jezer - letní kino v nově zrekonstruovaném areálu - Návštěva vinařského muzea v Pezinku spojená s degustací vín - Exkurze do továrny na výrobu keramiky v Modre - návštěva města Bratislavy - V letních měsících výlety lodí po Dunaji (Gabčíkovo, Devín, Vídeň, Budapešť). - hrad Červený Kameň, zámek Smolenice, jeskyně Driny - Vodní mlýny na Malém Dunaji - památka UNESCO - Muzeum včelařství - Oáza Sibiřského tygra RYBOLOV - možné rybařit přímo na hotelové pláži revír č. 1-0160-1-1 HLBOKÉ JAZERO v Senci (56 ha) revír č. 1-0810-1-1 SLNEČNÉ JAZERÁ v Senci (102 ha) revír č. 1-0840-1-1 STRIEBORNÉ JAZERÁ Senec (9 ha) Správce revíru ZO SRZ MO Senec Bližší informace o možnostech rybaření najdete ZDE.
Další služby
Dětská postýlka: celkem 3 ks, v rámci projektu Dovolená s dětmi zdarma Úschova kol: zdarma (bez záruky): Masáže od 12,00 € / os; Biliár 1 €/hra; Fotbal 1 €/hra; Stolní tenis 2,50 €/hod; Člun: 5 €/hod (max. 5 os.); Hole na Nordic walking: 1 €/hod; Zapůjčení kola (k dispozici i dětské): 3 €/hod, Rodinné kolo "Cargo": 5 €/hod; Lukostřelba: 20 €/hod Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, JCB, Amex.
DÍTĚ (léto)
Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA! (u projektu Dovolená s dětmi). Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko a služby ZDARMA (pro Letní balíčky)
Parkování
3 €uro/den
POBYT SE ZVÍŘETEM
NEPOVOLEN
POZNÁMKA
Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyty s polopenzí (nebo dokoupenými večeřemi) začínají večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
Projekt DOVOLENÁ S DĚTMI: • ZDARMA dítě do 4,99 let • SLEVA 50% pro děti do 14,99 let • ZDARMA dětská postýlka (je-li k dispozici) • ZDARMA úschova kočárků a kol • DÁREK (pro každé dítě na pobytu) - např. sladkost, drobný suvenýr • větší pokoje • dětské menu, bezpečné stolování, nekuřácká jídelna • dětská herna a hřiště
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
Projekt DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK pro osoby nad 50 let: • sleva 7=6 (bydlíte 7 nocí, platíte 6 nocí) • sleva 14=11 (bydlíte 14 nocí, platíte 11 nocí) • večeře zdarma • odpolední káva nebo čaj zdarma • příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje • zdarma rekreační poplatek Platí pro pobyty mimo období hlavních (letních) školních prázdnin a termínu silvestrovského pobytu. Na tento pobyt nelze uplatnit žádné slevy mimo výše uvedené! Pobyt se psem není povolen.
CELKOVÁ KAPACITA
72 lůžek
DÁLE PRO VÁS (léto)
ZDARMA: sauna, úschova kol, Wi-Fi
REKREAČNÍ POPLATEK
0,7 €uro/den
AKČNÍ NABÍDKA
ZDARMA fitness a sauna, DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK a DOVOLENÁ S DĚTMI
Proč k nám?
Proč hotel Zátoka Senec: - hotel má vlastní pláž - půjčovna kol vč. Cargo kol - klimatizovaná zimní zahrada s výhledem na jezera - atrakce pro děti venkovní hřiště a vnitřní herna - terasa přímo nad vodou - obsluha i na hotelové pláži - rybolov přímo u hotelu na hotelové pláži - NOVINKA - hotel bude organizovat 2x týdně fakultativní výlety do okolí s odjezdem přímo od hotelu (např. Bratislava, Bojnice, Veľký Meder aj.). Výlety bude možné zakoupit přímo na recepci hotelu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd směr Nové Mesto nad Váhom - Piešťany - Trnava, dále po silnici č. 61 do Sence. Hotel se nachází v severní části Slnečních jezer. Parkování u hotelu.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem i autobusem do stanice Senec (2 km). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
Kód hotelu
H2250R19
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...