GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 565884

Termín: 01.07. (Pá) - 11.07. (Po) 2022

Délka pobytu: 11 dní, 10 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 94 900 Kč

Popis zajezdu
Pokud chcete zažít divočinu v její nefalšované formě bez aut a vymožeností dnešní doby, vaším cílem je Kamčatka. Vlastním úsilím zdoláme lávová pole, sopky a projdeme se v nádherné čisté přírodě, jako za starých časů. Poznávací zájezd na Kamčatku je určen pro aktivní a dobrodružné lidi.
Program

1-11. den
LETADLOOdlet a přelet přes 11 časových pásem až na Kamčatku.
2. den
PETROPAVLOVSK KAMČATSKIJPETROPAVLOVSK KAMČATSKIJ: hlavní město poloostrova, relax po dlouhém letu, prohlídka města, rybí trh, muzeum a příprava na trekking.
3. den
KAMČATKADnes začneme objevovat Kamčatku přes její termální prameny a vulkány na jihu země. Ráno vyrážíme našim terénním autobusem na jih poloostrova. Uvidíme našeho prvního medvěda? Podél cesty se nám vyskytnou pohledy na zasněžené vrcholky sopek, divoké řeky a hluboká údolí.
4. den
KAMČATKA Sopka Mutnovskij (2323 metrů), jeden z nejaktivnějších vulkánů na Kamčatce, který se často představuje jako obrovská hora zahalená v kouři s bahnem bublajícím po stranách. Treking k úpatí vulkánu, vulkanický ledovec, aktivní kráter. Treking 12 km, cca 3–4 hodiny, převýšení 900 metrů. Návrat do kempu večer okolo 20:00.
5-30. den
KAMAČATKA Brzká snídaně a odjezd k vulkánu GORELIJ (1 828 m n. m.) 19 kilometrů a 1 hodina jízdy. Unikátní vulkán, který má kromě hlavního kráteru i 30 sekundárních. Hodinový transfer autem a asi šesti-hodinové stoupání ke kaldeře s převýšením 900 metrů. Vulkanická jezera a krátery (jeden aktivní). Z vrcholu vulkánu je úžasný výhled na okolní sopky Mutnovskij, Opala a Asacha. Návrat do tábora.
6. den
KAMČATKA Celodenní přesun do národního parku Ključevskaja. Překročíme nejdelší řeku Kamčatku a při dobrém počasí už budeme fotit nejaktivnější vulkán na severní polokouli. Přebrodíme se našim terénním autobusem přes nejeden horský potok, projedeme kamčatskou džunglí. Chtěli byste se tady ztratit? Zastavíme se na borůvkách, které jsou větší než ty naše? Jsme v oblasti, kde je nejvíce medvědů. Večer příjezd pod vulkán Ostrý a Ploskij Tolbačik. Kempujeme v měsíční krajině, kde američané spolu se sověty v 80. letech zkoušeli lunochod. Večer obloha s miliardou hvězd.
7. den
KAMČATKADnes vyjdeme na Ploskij Tolbačik. 5 hodinový výstup přes lávové i sněhové pole. Uvidíme opět Ključevskaju? Krásné výhledy na ledovec a měsíční krajinu. Tolbačik se postaral o jeden z největších výbuchů v 20. století.
8. den
KAMČATKADnes spatříme tzv. Mrtvý les. Stovky vyschlých stromů, procházka mezi nimi plus výstupy k sekundárním kráterům a procházka do menších lávových jeskyní. Odpoledne navštívíme oblast, kde před 30 lety vědci z USA a Ruska zkoušeli měsíční lunochod. Kde jsou stopy po vesmírném stroji? Večer u ohně zavzpomínáme na všechny výstupy.
9. den
PETROPAVLOVSK Odjezd do civilizace jménem Petropavlovsk a ubytování v hotelu. Dlouhá sprcha, nejlepší restaurace ve městě, rybí trh, kaviárový trh, ale i socha Lenina, Petra a Pavla, budova divadla, pravoslavný kostelík, kde si vysvětlíme rozdíl mezi pravoslavím a katolicismem. Projdeme se po místní pláži s výhledem na Avacha Bay, který je považován za nejkrásnější záliv na světě. Večer skočíme na točené pivko a šašlik nebo si dáme jikry se šampaňským?
10. den
PETROPAVLOVSK – ÚDOLÍ GEJZÍRŮ – PETROPAVLOVSK Pro zájemce výlet ruskými vrtulníky do údolí gejzírů, které byly objeveny až v roce 1941 a patří mezi 5 lokalit na světě, kde můžete gejzír vidět. Bublající bahno, síra, gejzír, gejzírová řeka či největší kráter na Kamčatce. Večer už budeme v kempu v blízkosti termálních lázní a z teplé vody budeme pozorovat divokou přírodu Kamčatky.
11. den
EVROPAOdlet a přílet domů. 
Cena zahrnuje
mezinárodní letenku, letištní poplatky, SEN průvodce, místní průvodce, 2 x ubytování v turistických hotelech ve dvoulůžkových pokojích, 2 x v horských chatách (6 – 8 lidí), jinak ubytování ve stanech, polopenzi během trekkingu, snídaně ve městech, transfery, povolení na treky, vstupné do národních parků, pojištění proti insolventnosti
Cena nezahrnuje
stravu kromě uvedené, víza
01.07. (Pá) - 11.07. (Po) 2022 - 11 dní, 10 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-94 900 Kč
Vybrat termín
11.07. (Po) - 21.07. (Čt) 2022 - 11 dní, 10 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-94 900 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRusko
MístoRusko
HotelKamčatka
Dospělá osoba
Termín01.07.2022 - 11.07.2022
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: S.E.N., s.r.o. IČO: 48534293
Vytvářím objednávku...