GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 966762

Teplé slunce v Ománu ***

Termín: 26.02. (So) - 05.03. (So) 2022

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 68 500 Kč

Popis zajezdu
Teploty až 30 stupňů, voda má 26 stupňů a na pláži pouze Vy a Vaše láska. Fascinující destinace, která je úplně jiná než Dubaj nebo Abú Dhabí. Pohádková atmosféra země, které vládne dobrotivý sultán. Prožijte nádherné chvíle na pobřeží Indického oceánu v oblasti, ze které pochází kadidlo, nejvzácnější starozákonní komodita, kde se narodil Sultán Al Qaboos a kde je oceán nádherně čistý. Reálný turismus v této části světa začal teprve před necelými 8 lety.
Program

1. den
Praha - BRATISLAVA / VÍDEŇ – SALALAHRáno z letiště v Bratislavě odletíme do Salalahu. V zimním únorovém období půjdeme oslavit Valentýna – svátek zamilovaných a nabrat vitamin D na pobřeží, kam kdysi chodívala královna ze Sáby.Před Vašim letadlem Vás čeká Váš kapitán a Váš průvodce a zvou Vás na palubu. Ještě jste něco takového nezažili? Na této výjimečné cestě toho bude víc, budeme se snažit, abyste se cítili jako královny a králové.Tuto destinaci jsme vybrali jednak proto, že ji známe (posledně jsme zde slavili Nový rok 2021), je naprosto bezpečná a jednak pro ideální klima. Hodně zavazadel nepotřebujete. Čekají nás teploty kolem 30 stupňů a parádní voda.Po příletu do Ománu máme zaběhnutý expresní check in = přímo na letišti dostanete klíče od Vašeho pokoje, abychom neztráceli ani minutu.Cesta z letiště Salalah do našeho hotelu Crowne Plaza trvá maximálně 25 minut. Kufry Vám odnesou na pokoj poslíčci a my jdeme přímo na pláž. Zapomeňte na mlhu, déšť, sníh či zrušenou lyžovačku. Toto je jiné kafé!Fascinující destinace, která je úplně jiná než Dubaj nebo Abú Dhabí. Od začátku si vychutnáváme pohádkovou atmosféru země, které vládne dobrotivý sultán.
2. den
SALALAHMnozí z Vás si ráno přivstanou, aby se ujistili, že jsou na správném místě. Že je to opravdu pláž, slunce a žádné omezení. Pak si dáte skvělou snídani a hodíte se do vod Indického oceánu. Budou kolem Vás skákat létající ryby či dovádět delfíni? Opravdu je zde pravidelně vídáme.Užívání slunce a slané vody. Budeme objevovat resort a jeho možnosti. Hlavním místem bude pláž a bazény, kde se budeme během následujících dní setkávat. Odpočívejte pod slunečníkem a čtěte knihu, nebo si objednejte jeden ze dvou tenisových kurtů a protáhněte ztuhlé svaly z letadla. Vše je již v ceně našeho balíčku. U bazénu si vyzvedněte plážový ručník a najděte si své místečko na lehátku či v proutěném plážovém koši.Zpod slunečníku sledujte plavčíka, který v případě že něco spatří, dá vědět. Uvidíme delfíny nebo velryby? V lednu 2021 se skupina delfínů "proběhla" cca 40 metrů od koupajících se. Dokonalý zážitek.Snídaně, obědy i večeři trvají dostatečně dlouho na to, aby je stihli i ti, kteří si dnes přispali. Zařídili jsme ohromnou nabídku vegetariánských a veganských jídel, které přímo před Vámi připravuje tucet kuchařů. Vyberete si jídla z indické pece tandori? Nebo vyzkoušíte zeleninu a těstoviny v ohnivém woku? Arabské vegetariánské speciality, ale i steaky a ryby.Budeme se stravovat v nově otevřené luxusní restauraci přímo na břehu oceánu. V celém jižním Ománu nenajdete restauraci, která je tak kvalitní, a tak blízko mořských vln. Obrovský luxus, který společně s úžasnou pláží dodává hotelu v Salalahu mnohem vyšší úroveň.
3. den
SALALAHPokud jste aktivní typ, který nemá ve zvyku dlouho spát, vydejte se na běh či procházku po pláži, která je na to jako stvořená. Setkáte se zde s rybáři, ale i s jezdci na arabský plnokrevnících. Tak širokou, dlouhou a nádhernou pláž s minimem jiných lidí jste však zřejmě nezažili. Toto je absolutní unikát ománské pláže. Bohaté snídaně a odpočinek v neobjevené zemi Perského zálivu a teplý Indický oceán. Do konce roku 1970 byl Omán nepřístupný světové veřejnosti, dnes je zemí se skvělou infrastrukturou, úžasným podnebím a absolutním klidem. Omán je zemí, která byla opakovaně vyhlášena za nejbezpečnější světovou turistickou destinaci.Vůně kadidla Vás bude provázet, kamkoli se pohnete. Pláže jsou pískové a s tím nejjemnějším pískem jaký si jen umíte představit, oceán teploučký a lidé velmi přátelští.Víte o tom, že se koupete na unikátním místě? Za Vašimi zády je nekonečná poušť, drsná, nemilosrdná. Kolem Vás je zeleň, tisíce kokosových palem, banánovníkové a papájové plantáže, všude vůně květů. Proč? Neboť toto je jediná oblast arabského poloostrova, kterou zachycuje monzun známý jako khareef. Ten sem v našem létě (červenec, srpen) přináší vytoužený déšť a dává tomuto místu život. Nyní však na 99 % nespadne ani kapka.Věděli jste, že právě zde, kdesi na tomto pobřeží cca. 3000 let dozadu nějaký neznámý dhófarský mořeplavec objevil a pochopil význam větru, který dnes nazýváme pasáty? Arábie Felix (Šťastná Arábie) byla nesmírně mocná a vzdělaná říše. Její královna ze Sáby konkurovala moudrostí Šalomounovi. Také o tomto jsou příběhy z jižního Ománu, kam jezdíme už od roku 1998.
4. den
SALALAHVše v resortu už znáte a jistě jste pozdravili i Ahmada, Fauzího či Marwana. Ochutnali jste Makboos, Shuwu, dali si Kahwa.Omán si dává záležet na službách a snaží se zaměstnávat především lokální lidí. Tuto politiku začal osvícený sultán Qaboos a pokračuje v ní i Haitham bin Tariq. I když je zde silná komunita zaměstnanců z jiných končin světa, Ománce najdete na více postech. Kuchaři jsou z centrální Indie a Nepálu, číšníci z Pákistánu, manažeři z Libanonu a indické Kerale. Všichni na úrovni, profesionálové ve své oblasti. Naši klienti zde mají velmi dobré jméno a budeme rádi, pokud i Vy odejdete s pocitem, že takový skvělý servis jste ještě nezažili. Opravdu!Abyste měli dny vyplněné, budeme pro Vás připravovat různé aktivity. Nechte se překvapit, inspirovat a nebojte se zapojit. Na silvestrovské cestě jsme měli množství soutěží, turnajů a celkově tak zažili vynikající aktivní odpočinek.Vyzkoušíte dnes golf, nejlepší v Salalahu, který je přímo v našem resortu?
5-14. den
SALALAH (SALALAH – MUGHSAYL)Pláž, pláž, pláž. Pochybujeme, že jí máte už plné zuby. Vyberte si své místo a připravujte se na dnešní den, který je oslavou romantiky. Odpočiňte si, dnešní noc bude plná zábavy. Během dne si dopřejte masáž, kterou si naši předešlí klienti maximálně pochvalovali.Dnes je 14.2., Den svatého Valentýna, svátek zamilovaných. Oslavíme společně tento den ve velkém stylu. Před gala večeří se dejte do "pucu", pěkně se oblečte a setkáme se u pódia v restauraci. Budeme tu mít rezervovanou celou sekci přímo na pláži.Připravíme pro Vás banket, jaký jste nezažili i když jste ředitelem velké banky. Krevety, krabi, chobotnice a humři, vše absolutně čerstvé. Pečivo přímo z pece, saláty, meze, indická či kuchyně jihovýchodní Asie. O koláčích ani nemluvě ... Jde o maximální luxus.Vychutnáme si gala program a budeme pokračovat volnou zábavou. Dokdy se vydržíte bavit? Před měsícem a půl na Silvestra se tančilo na písečné pláži do 4 hodiny ráno. Trumfne Valentýn Silvestra? Měl by, vždyť jméno Valentín pochází z latiny a znamená silný, zdravý. Věříme, že i po této noci takový budeme – silní a zdraví.
6. den
SALALAHNáš poslední plážový den. Využijte ho na maximum. Neopustíte pláž, písek ani slunce a kochejte se pohledem na Indický oceán. Projděte se po krásné a nekonečné pláži, ochutnejte nové delikatesy a odpočívejte.Dnes se projdeme ke starobylému přístavu Al Baleed, který na svých cestách navštívil i cestovatel Marco Polo. Našli se zde staré čínské mince a keramika a je jasné že kadidlo, otroci a koření se vyváželi řádně daleko. Kdysi šlo o jedno z nejbohatších měst světa a my se můžeme doslova dotýkat prastarých vykopávek, kde budeme samy.Během našich Happy hours dnes budeme pít drinky přímo z kokosových ořechů. Čerstvé kokosové ořechy chutnají božsky a v našem balíčku je celý čas all inclusive servis. Během každodenních happy hours Vás chceme každý den čímsi překvapit a vysvětlit si více o celkové kultuře Ománu.Dnes přijdou do našeho hotelu prodejci kadidla, beduínských suvenýrů a za dva ománské riály se dámy můžou zkrášlit henou.Večer si řekneme poslední instrukce k cestě a dáme si naši závěrečnou gurmánskou večeři.
7. den
SALALAH – BRATISLAVAKrásný týden plný lásky je za námi. Až do oběda si užíváme neuvěřitelně teplý a čistý oceán, dáme si poslední gin tonic, rozloučíme se s celým personálem od kuchařů až po ředitele. A odpoledne uděláme ještě pár temp v oceánu či dohrajeme volejbalový zápas. Čas využijeme na maximum a v pozdějších odpoledních hodinách se přes nádhernou palmérii přesuneme na letiště.Naše privátní letadlo nás čekalo celou dobu a my, kdybychom chtěli, můžeme kdykoliv odletět. I nyní nemusíme spěchat k odletu, vždyť je to naše letadlo a bez nás neodletí. Je fajn si jednou vyzkoušet ten pocit, letět privátním letadlem. Užijeme si nové letiště – duty free shopy, nebo jeden z byznys salonků a letíme zpět do zimní Evropy.Každý náš let je smysluplný a Vy se od průvodců školených v BCA, kteří pracují exkluzivně pro nás dozvíte více. Zábava, vzdělání a zážitky do poslední chvíle.
8. den
BRATISLAVA / VÍDEŇ - PRAHADen na pláži jsme si užili na maximum a dnes naše letadlo už jen přistane na letišti M.R. Štefánika a rozejdeme se do svých domovů.
Cena zahrnuje
mezinárodní letenku v economy class, let privátním letadlem z Bratislavy/Vídně, exkluzivní check in pouze pro vás, letištní poplatky, VIP transfer z Prahy/Brna do Bratislavy/Vidně a zpět, 7 plných nocí ubytování v 5 hotelu Crowne Plaza Salalah v deluxe pokoji pro dvě osoby, All inclusive v hotelu Crowne Plaza (snídaně-oběd-večeře, nápoje a alko nápoje v určených hodinách a restauracích), tenis i návštěva Al Baleed- UNESCO v ceně, zpáteční transfer autobusem na trase letiště Salalah - hotel a zpět, pečlivého místního partnera, průvodců, asistenční služby, garantovaný návrat - naše letadlo je stále k dispozici a v případě potřeby je schopné kdykoliv letět obratem domů (například neočekávané zavření hranic atd). I díky této flexibilitě si dovolenou užijete ještě více. Do not worry, be happy! 20 kg zavazadel, 5 kg příruční zavazadlo, happy hours – k all inclusive ještě speciální drink a gurmánské speciality s výkladem navíc.
Cena nezahrnuje
osobní výdaje, ostatní stravu mimo uvedené, pojištění, poplatky za PCR test 25 OMR (osoba nad 16 let)Děti ve věku do 1,99 roku cestují jen za 3.120 Kč, děti ve věku 2-11,99 let sdílející pokoj se dvěma platícími dospělými osobami cestují jen za 25.740 Kč! Maximální počet dětí ve věku 2-11 let se dvěma dospělými osobami v jednom pokoji jsou 2. 
30.12. (Čt) - 06.01. (Čt) 2022 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-72 900 Kč
Vybrat termín
26.02. (So) - 05.03. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-68 500 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměOmán
MístoOmán
HotelTeplé slunce v Ománu
Dospělá osoba
Termín26.02.2022 - 05.03.2022
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: S.E.N., s.r.o. IČO: 48534293
Vytvářím objednávku...