GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Novinky

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 902960

Jednodenní lázně Bad Birnbach - novinka CK!

Termín: 28.03. (So) - 28.03. (So) 2020

Délka pobytu: 1 den

Doprava: Autobus

Strava: Bez stravy

Cena: 699 Kč

Odjezd a nástupní místa

6:00 - ulice Na Florenci, Praha 1
6:30 - Shell Dobříš
7:30 - Benzina Strakonice

Program zájezdu

Zažijte dotyk luxusu v lázeňské oblasti Bad Birnbach. Toto malebné městečko v jihovýchodní části Dolního Bavorska nabízí „zemské lázně“ ve venkovském stylu, kde již 40 let vyvěrá z hloubky termální voda o teplotě 70 °C. Jsou malou oázou klidu, odpočinku a relaxace, zasazené do šťavnaté zeleně místní přírody u řeky Rott.

Co všechny nejvíce láká v Bad Birnbach je atraktivní areál termálních lázní Rottal Terme, zažijte je i vy! Nejatraktivnější částí je Termální svět Vitarium se svými 16 atrakcemi. Zapomeňte na stres a každodenní hektický život. Zde si můžete dopřát uklidnění v termální říčce, sauně, unikátní laguně se slanou vodou nebo v mnoha různých bazénech. Teplo a vztlak jsou terapeuticky velmi cenné a pomáhají jak kloubům, tak svalům. Vztlaková síla vody uvolňuje klouby, odpor léčivé vody naopak vyžaduje sílu a výdrž a srovnává průběh pohybu. Ve Vitariu navíc září všemi barvami 105 metrů dlouhý jedinečný termální potok. Pokud byste se zahřáli až příliš, navštivte venkovní letní bazén s teplotou vody 26 °C a kochejte se při plavání okolní krásnou krajinou. A jestliže potřebujete uvolnit zatuhlé krční svalstvo, není nic jednoduššího než prozkoumat kaskádový bazén, díky aktivním masážním tryskám a vodě o ideální teplotě 34 °C se budete cítit naprosto uvolněně. Součástí areálu je také proslulý Kneippův chodník, dále pak klidová zóna, internetová kavárna nebo restaurace a bistro Venite s krásným výhledem do zahrady.

Jste-li milovníky saunování, tak i vy si tu najdete své. Saunový svět termálních lázní Rottal Terme nabízí celkem 18 atrakcí, z čehož je 9 typů saun, parní lázně či tematické relaxační místnosti. Největší saunou, která Vás dozajista nadchne, je křišťálová sauna, provoněná esencemi od pomeranče přes limetku až po eukalyptus. Podzemní jílová sauna zase absorbuje všechny škodlivé látky do sebe. Chcete se naopak pořádně zahřát a zapotit? Pak navštivte saunu Polaris, která má teplotu 100 °C a 90% vlhkost vzduchu. Mezi další atrakce patří borovicová nebo bylinná sauna, solná jeskyně či Priessnitzova lázeň, která efektivně stimuluje Váš krevní oběh. Až budete mít saun a prohřívání dost, skočte si do vířivého bazénu nebo termálního jezera s masážními tryskami. Pro otužilce je tu ledová studna. Tento areál taktéž nabízí klidové zóny, relaxační centra, infračervenou komoru a je propojen s restaurací a bistrem Venite.

Cena zahrnuje
autobusovou dopravu
Cena nezahrnuje
vstupné do termálních lázní:
28.03. (So) 2020 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Místo v autobuse
Bez stravy
Autobus
-699 Kč
Vybrat termín
08.05. (Pá) 2020 - 1 den
Místo v autobuse
Bez stravy
Autobus
-699 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNěmecko
MístoBad Birnbach
HotelJednodenní lázně Bad Birnbach - novinka CK!
Místo v autobuse
Termín28.03.2020 - 28.03.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...