GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 965014

Termín: 26.11. (Pá) - 28.11. (Ne) 2021

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Autobus

Strava: Dle programu

Cena: 5 440 Kč

Adventní Budapešť

Poznejte vánoční atmosféru evropských měst.

Zájezd do Budapešti za památkami, trhy s místními specialitami, vánoční atmosférou a termálními lázněmi. Čekají vás hezké vánoční trhy ve znamení tradic a folkloru. Bude čas i na návštěvu některého z vyhlášených muzeí nebo galerií, ochutnáte pečené klobásky či vyzkoušíte hřejivou vodu termálních lázní.

Program
:

1. - 2. DEN


odjezd v ranních hodinách, přesun do Maďarska. KITSEE – exkurze do výrobny čokoládových pralinek a figurek v čokoládovně Hauswirth. GYÖR – historické město čtyř řek s krásným barokním jádrem. Na náměstí pěkný adventní trh s maďarskými specialitami. SZENTENDRE – adventně vyzdobená historická část města. BUDAPEŠŤ – prohlídka slavnostně vyzdobené Budapešti a nejvýznamnějších památek: památník Milénia, budova Parlamentu, bazilika sv. Štěpána, Matyášův chrám, Rybářská bašta. Dárky koupíte na tradičním jarmarku, který se pořádá na Vörösmárty tér. Zpravidla je doprovázen vystoupeními folklorních souborů. Pochutnáte si na nějaké dobré maďarské specialitě, určitě přijde vhod šálek kávy nebo pohár punče na vyhlášené noblesní promenádě Váci Útca. Kromě trdelníků, sýrových koláčů, pečených kaštanů koupíte i cukrovinky z čokolády nebo marcipánu, maďarskou vánoční roládu a výtečné klobásy. VELKÁ TRŽNICE (Vásárcsarnok) – možnost nákupu ve vyhlášené tržnici, kde seženete vše od značkových oděvů po tokajské víno a klobásy. SZÉCHENYI – možnost pobytu v secesních termálních lázních. Vnitřní léčivé i venkovní termální bazény mají vodu teplou 28 až 40°C.3. DENodjezd v ranních hodinách do Bratislavy. BRATISLAVA – prohlídka vánočně vyzdobeného města: Bratislavský hrad, dům U dobrého pastiera, korunovační Dóm sv. Martina, Michalská věž, stará a nová radnice, budovy University Istropolitana, při cestě na hlavní náměstí zhlédnete paláce Pálffyho, Kaglevichův, Esterházyho, Ballesův,
Apponyho. Na vánočním trhu se nabízí tradiční zboží jako cikánská pečínka, pagáče, kapustnice, chléb s cibulí, husí a zelné „lokše“, vánoční medovina a pochopitelně ručně vyráběné lidově umělecké předměty od hrnčířů, kovářů, sklářů a dalších. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin. 
Cena zahrnuje
přeprava
Cena nezahrnuje
vstupné do jednotlivých objektů dle programu
26.11. (Pá) - 28.11. (Ne) 2021 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Dle programu
Autobus
-5 440 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoBudapešť
HotelAdventní Budapešť
Cena za osobu
Termín26.11.2021 - 28.11.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Hoška Tour IČO: 43518621
Vytvářím objednávku...