GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Novinky

Zadejte e-mail

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 391409

Florencie, Řím, Tivoli a poklady Itálie a Unesca

Termín: 26.09. (St) - 30.09. (Ne) 2018

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus / Brno

Strava: Snídaně

Cena: 5 630 Kč

Poloha

Florencie - Řím - Tivoli


Řím je kolébkou západoevropské civilizace a křesťanství, Florencie je jedním obrovským a úchvatným památníkem renesance. Byly to právě obrazy a sochy Botticelliho, Michelangela, Donatella a dalších, jenž učinily z Florencie jedno z předních center umění na světě.

Program

1.den zájezdu V odpoledních hodinách odjezd z ČR do Itálie.


2.den zájezdu Ráno příjezd do FLORENCIE (UNESCO) - kolébky renesance. Starobylé město je překvapivě celistvým celkem a většinu památek obejdeme pěšky. Prohlídka Piazza de Signoria se sochou Davida, Palazzo Vecchio, Piazza del Duomo, Dóm, Giottova kampanila, dóm St. Croce, kostel San Lorenzo a kaple Medicejských s Michelangelovými náhrobky, Ponte Vecchio. Odjezd na ubytování.


3.den zájezdu Slavné zahrady a vily TIVOLI (UNESCO) populární letovisko bohatých Římanů v období renesance. Návštěva extravagantní palác Villa d´Este, pozdě renesanční vila a propracovaná zahrada s vodními chrliči, stinnými cestami a velkolepými fontánami – letní sídlo kardinála Ippolita d´Este variantně rozsáhlý komplex Hadriánovy vily - antické sídlo a zahrady císaře Hadriána. Příjezd do „věčného města“ ŘÍMA (UNESCO) - málokde se svědectví minulosti a současnosti doplňují tak harmonicky, jako právě zde. Prohlídka města, během které navštívíme ty nejzajímavější pamětihodnosti - pěší procházka po Posvátné cestě (Via Sacra), odkud byla kdysi ovládána celá Říše římská - Koloseum – symbol města, Forum Romanum - s pozůstatky budov, chrámů i dalších objektů patřících neodmyslitelně k Římu v 1.- 4. stol., Kapitol - náměstí navržené Michelangelem s nádhernými paláci se vzácnými sbírkami soch i obrazů, kašnou a jezdeckou sochou Marca Aurelia z 2.stol., Pantheon - nejlépe dochovaná stavba z dob římské antiky považovaná za vrcholné dílo římského stavitelství, Fontana di Trevi – největší římská fontána je díky Felliniho filmu „La Dolce Vita“ známá po celém světě, Španělské schody, večerní atmosféra uliček. Odjezd na hotel, fakult. večeře.


4.den zájezdu VATIKÁN (UNESCO) hlava katolické církve - náměstí sv. Petra s obrovskými kolonádami z 284 dórských sloupů, bazilika sv.Petra na jejíž výzdobě se podíleli Raffael, Michelangelo a další - možnost výstupu na kopuli s krásným výhledem na celý Řím, Vatikánská muzea - s úchvatnými sbírkami antického umění a Sixtinskou kaplí s Michelangelovým Posledním soudem. Dokončení prohlídky města - Piazza del Popolo s barokními kostely, Piazza Navona – nejkrásnější barokní náměstí s velkolepými fontánami. Večer odjezd do ČR.


5.den zájezdu Předpokládaný návrat do republiky v odpoledních hodinách.

26.09. (St) - 30.09. (Ne) 2018 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2lůžkový
Snídaně
Autobus/Brno
-5 630 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoFlorencie, Řím, Tivoli
HotelFlorencie, Řím, Tivoli a poklady Itálie a Unesca
2lůžkový
Termín26.09.2018 - 30.09.2018
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoBrno
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...