GO Service

  Cestovní agentura GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 1016403

Ischia - Hotel Galidon Thermal & Wellness Park ***

Termín: 01.10. (So) - 10.10. (Po) 2022

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 19 990 Kč

Popis zájezdu

Zavřete oči a nechte se unášet podmanivým šuměním průzračně čistého moře obklopeného kouzelnými plážemi. To vše v těsném sevření sytě zelených kopců a krajiny protkané fascinující exotickou vegetací, z níž se vám bude tajit dech.


HOTEL

Tříhvězdičkový hotel Galidon Thermal & Wellness Park leží nad vyhlášenou pláží Citara a termálním parkem Poseidonovy zahrady. Během pobytu se budete těšit z přátelské atmosféry i mnoha středomořských rostlin ve zdejší zahradě, která vám poskytne to pravé útočiště pro vaši odpočinkovou dovolenou. Hostům je k dispozici 5 bazénů a oblíbené wellness centrum poskytující zkrášlující i léčebné procedury. Pro vaše pohodlí budete mít k dispozici taktéž hotelovou kyvadlovou dopravu, která vás zdarma přepraví na krásnou pláž Citara, nebo do centra Foria. Nedaleko hotelu najdete obchůdek s potravinami, restaurace a autobusovou zastávku.


Transfer z letiště v Neapoli je cca 50 km a cca 1-1,5 hodiny plavby trajektem na ostrov Ischia.


V rámci hotelu Galidon Thermal & Wellness Park 3* naleznete vybavení a servis: • recepce

 • restaurace

 • bar

 • venkovní bazény (velký termální bazén s vodou o teplotě 35 až 38°C, sladkovodní bazén, malý termální bazén s vodou o teplotě 35 až 38°C, relaxační bazén s hydromasáží)

 • vnitřní termální bazén s hydromasáží

 • Kneippův chodník

 • sluneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma)

 • Wi-Fi (zdarma)

 • wellness centrum Orchidea (masáže, bahenní zábaly a masáže, kraniosakrální terapie, estetické procedury, atp., vše za poplatek)

 • hotelová kyvadlová přeprava na pláž (zdarma)


POKOJE

Hotel svým klientům nabízí dvoulůžkové pokoje v tradičním středomořském stylu.


Vybavení pokoje: • balkon nebo terasa

 • minilednička

 • TV

 • koupelna s WC

 • fén

 • Wi-Fi (zdarma)

 • trezor (zdarma)

 • telefon

 • klimatizace


STRAVOVÁNÍ

V ceně vašeho zájezdu je zahrnuta polopenze. Snídaně probíhají formou bufetu, večeře jsou servírované s možností bohatého výběru ze salátového bufetu. Restaurace hotelu Galidon nabízí pokrmy připravené z kvalitních surovin, často pocházejících z rodinné zahrady. Uvařeny jsou vždy podle starých místních receptů a tradic.


PLÁŽ

Hotel je umístěn nad krásnou písečnou pláží Citara, ke které se dostanete pěšky (cca 700 metrů), částečně po schodech, zkratkou přes sousední hotelový areál, nebo hotelovým minibusem (zdarma). Slunečníky a lehátka jsou dostupné za poplatek.AKTIVITY

 • Termální Park Poseidonovy zahrady (cca 700 metrů, částečně po schodech, zkratkou přes sousední hotelový areál)


Popis ubytování
Tříhvězdičkový hotel Galidon Thermal & Wellness Park leží nad proslulou pláží Citara, nedaleko největšího termálního parku Poseidonovy zahrady. V areálu hotelu najdete 5 bazénů, včetně bazénů termálních. Ty doplňují terapie zdejšího wellness centra Orchidea, kde si můžete dopřát mnoho masáží, procedur a zkrášlovacích kúr. Nejbližší nákupní možnosti se nachází 200 metrů od hotelu, centrum městečka Forio je vzdálené 2 kilometry.
Program
MALEBNÁ ISCHIA

Ostrov Ischia se nachází v Neapolském zálivu v kouzelné oblasti Kampánie a je obklopen Tyrhénským mořem. Se svou rozlohou 46,33 km² patří k největším a zároveň i nejkrásnějším ostrovům celého regionu. Díky svému vulkanickému původu je jeho povrch převážně hornatý, avšak s bohatou vegetací, která mu propůjčila přezdívku “zelený ostrov”.

Svému sopečnému původu vděčí Ischia za poklad v podobě termálních a minerálních pramenů, které jsou zdejší raritou. Na celém ostrově se nachází více jak 100 pramenů o různé teplotě, které byly k terapeutickým účelům poprvé využity již ve středověku a k léčbě mnoha zdravotních neduhů jsou hojně využívány i v současnosti.

Ischia se pyšní nádhernou přírodou i čistým mořem s krásnými plážemi. Je tak ideálním místem k dovolené plné odpočinku i poznávání.


LÁZEŇSKÁ HVĚZDA

Ischia se ve světě proslavila především jako vyhledávané ostrovní lázně a zdejší minerální prameny jsou jejím největším přírodním bohatstvím.

To, že místní voda léčí, věděli již obyvatelé dávného starověku. Dnes léčivé a relaxační účinky termálních pramenů využívají návštěvníci z celého světa. Horké i studené prameny denně pomáhají s léčbou pohybového aparátu, revmatických a gynekologických onemocnění, bronchitidy, astmatu či k léčbě kožních chorob a rehabilitacím po chirurgických zákrocích. K léčbě se využívají především ozdravné koupele, bahenní zábaly, inhalace a kosmetické procedury.

Lázeňství má na Ischii dlouhou tradici a nachází se zde několik proslulých termálních lázní. Obvykle se skládají z bazénů s termální i mořskou vodou, římské sauny a písečných plážích s vývěry horké vody. Mezi ty nejoblíbenější patří termální lázně Poseidonovy zahrady a Negombo.

Více o Ischii..


AKTUÁLNÍ PODMÍNKY

VÍCE INFORMACÍ O CESTOVÁNÍ DO DESTINACE NAJDETE ZDE.


01.10. (So) - 10.10. (Po) 2022 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba ve dvoulůžkovém pokoji další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-19 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoKampánie
HotelIschia - Hotel Galidon Thermal & Wellness Park
Dospělá osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Termín01.10.2022 - 10.10.2022
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Delfín Travel, s.r.o. IČO: 27643298
Vytvářím objednávku...