GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Novinky

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 957506

Gargano - perla italského Jadranu

Termín: 03.09. (Pá) - 12.09. (Ne) 2021

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Bez stravy

Cena: 15 990 Kč

Popis zajezdu
Poloostrov Gargano vypadá jako ostruha čnící do Jadranu nad podpatkem italské boty; láká turisty křišťálově čistým mořem, pobřežními jeskyněmi, piniovými háji a pitoreskními městečky. Pojeďme spolu navštívit tuto překrásnou oblast jižní Itálie a užít si pozdního středomořského léta, kdy příjemně teplé počasí slibuje vynikající ježdění a vlídné moře báječné koupání. Uvidíme překrásná pobřežní městečka tepající typickou jihoitalskou atmosférou a také přírodní rezervaci na ostrovech Tremiti, které nabízejí koupání a šnorchlování v průzračném moři a výlety do vápencových mořských jeskyní. Program zájezdu je vhodný pro širokou škálu cyklistů, ale umožňuje návštěvu zajímavých památek i bez jízdního kola.
Program

Shrnutí programu na všechny dny
1.–2. Odpolední odjezd, noční přejezd do Itálie na pobřeží Jaderského moře do městečka Campomarino, ubytování, koupání, relaxace.
3. Výlet do "albánských" vesniček Ururi a Portocannone (již přes 600 let zde stále žije obyvatelstvo původem z Albánie a udržuje se albánsko-italský dialekt) (25-75 km) nebo odpočinek u moře.
4. Lodní výlet na ostrovy Tremiti (fakultativně okružní výlet kolem ostrovů, návštěva jeskyní, prohlídka pevnosti, koupání, šnorchlování - den bez kol), alternativně vplný den na pláži nebo cyklovýlety do okolí apartmánů.
5. Po trase slavného cyklistického závodu Giro d´Italia do nejkrásnějších měst poloostrova Gargano: Rodi Garganico, Peschici a Vieste k symbolu poloostrova Gargano, skalnímu oblouku Arco di San Felice, na cyklotrase možnost koupání na nejkrásnějších plážích (15-60 km).
6. Výlet k poutnímu místu San Giovanni Rotondo (hrobka stigmatizovaného kněze Padre Pia, po mexickém Guadalupe jedno z nejvýznamnějších poutních míst nejen křesťanského světa); cyklistika v pralese Foresta Umbra s možností návštěvy významného poutního místa a nejvýše položeného městečka na ploostrově, Monte Sant´Angelo nebo volný den u moře (variantně 10-60 km).
7. Výlet k solným pobřežním jezerům Lago di Varano a Lago di Lesina (35-65 km),cyklistika mezi olivovými háji a mořem; v podvečer výlet za individuálními gurmánskými zážitky do města Termoli.
8. Z Casacaledna,, starobylého římského městečka s krásnými panoramatickými výhledy, přes Larino (návštěva římského amfiteátru) zpět do Campomarino (47 km)..
9.–10. Rozloučení s mořem, odpolední odjezd a návrat další den v odpoledních hodinách..
Stravování

Po celou dobu pobytu budou podávány snídaně a večeře, na místě připravované naším kuchařem; stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

 
Popis
Ubytování nemá žádný popis.Ubytování v apartmánech (2 oddělené ložnice se sociálním zařízením, sprchou a pračkou, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňkou); závěrečný úklid, spotřeba vody a elektřiny v apartmánech zahrnut v ceně.
Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.
Nástupní místa
Beroun, Plzeň, Praha
03.09. (Pá) - 12.09. (Ne) 2021 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
Bez stravy
Autobus
-15 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoVal di Fiemme/Obereggen
HotelGargano - perla italského Jadranu
dospělá osoba
Termín03.09.2021 - 12.09.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Trip, s.r.o. IČO: 28445759
Vytvářím objednávku...