GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 490924

Termín: 17.08. (St) - 21.08. (Ne) 2022

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 7 990 Kč

Poloha
Autokarem, ubytování 3 noci v jednom hotelu Termíny | 25.–29. května | 2.–6. července | 17.–21. srpna | 28. září – 2. října 2022 Cena | 7 990 Kč | příplatek na jednolůžkový pokoj 2 190 Kč Fakultativně | projížďka lodí po Seině 380 Kč, děti do 12 let 170 Kč, Louvre 550 Kč (nutná rezervace předem, do 25 let zdarma), v případě zájmu zajistí průvodce na místě společné večeře.
Sleva | 500 Kč pro třetí osobu na přistýlce (omezený počet).
Ceny vstupů | Versailles 18 € (do 25 let zdarma); Eiffelova věž 3. patro 26,10 € (do 11 let 6,60 €); muzeum d'Orsay 14 €; Pantheon 9 € (ceny z předchozí sezóny).
Nástupní místa:
Ostrava | Frýdek-Místek | Nový Jičín za příplatek 400 Kč
Zlín | Kroměříž | Hranice | Přerov za příplatek 350 Kč
Olomouc | Prostějov za příplatek 200 Kč
Vyškov za příplatek 100 Kč
Brno | Velké Meziříčí (dálnice) | Jihlava (dálnice) | Praha | Plzeň zdarma
Program
1. den
Odjezd z Brna v 5.15, z Prahy v 7.30, jízda přes Německo, příjezd na ubytování v oblasti Paříže v pozdních večerních hodinách.
2. den
Po snídani odjezd do Paříže, prohlídka města – Náměstí Bastilly, Náměstí Republiky, bulváry Montmartru se slavnými varietními lokály jako Moulin Rouge, Náměstí Pigalle, bazilika Sacré-Coeur, procházka po náměstí Du Tertre, plném kavárniček a malujících umělců. Pokračování okružní jízdy – Pařížská opera, bulváry Capucines a Madeleine se známým chrámem v řeckém stylu, Palais Bourbon, Place Vendôme – osmihranné náměstí se Slavkovským sloupem, vytvořeným podle Trajánova sloupu v Římě s vlysem z 1200 děl, ukořistěných Napoleonem v bitvě u Slavkova. Dále Náměstí Svornosti s egyptským obeliskem z Luxoru a nádhernými kašnami, Elysejská pole, Vítězný oblouk, zastávka na Trocadéru s pohledem na Martovo pole se slavnou Eiffellovkou – možnost vyjet nahoru výtahem, nebo jít pěšky po schodech. Odpoledne zbytek okružní jízdy – bulvár a věž Montparnasse, Lucemburské zahrady, Sorbonna, Pantheon postavený k uctění památky slavných Francouzů – s hrobem Rousseauovým, Invalidovna (hrob Napoleona). Návštěva muzea parfémů Fragonard s výkladem o historii a výrobě parfémů a s možností výhodného nákupu. Možnost večeře v typické hospůdce na Montmartru – francouzská specialita. Nocleh v hotelu.
3. den
Po snídani odjezd do Versailles – královské sídlo, proslulé svým zámkem i zahradami. Možnost návštěvy interiérů zahrnujících kapli, recepční místnosti, pokoje Madame de Pompadour a Madame du Barry, stovky obrazů, portréty králů a slavných dvořanů atd. Poté odjezd do centra Paříže – volno či návštěva Louvru se světoznámými sbírkami, z nichž vynikají vedle Mony Lisy sochy Sedící písař, Venuše Miloská, Niké Samothrácká, obrazy Tizianovy, Raffaelovy, van Dycka, Rubense a dalších. Po skončení návštěvy volno či společná procházka s průvodcem po nábřeží Seiny, prohlídka katedrály Notre–Dame, návštěva Latinské čtvrti. Možnost prohlídky muzea voskových figurín Grévin. Volno k procházce po pařížských bulvárech nebo posezení v pouliční kavárničce. Možnost večeře v typické restauraci ve čtvrti Grands Boulevards. Nocleh v hotelu.
4. den
Po snídani pokračování v prohlídce Paříže, zahrnující moderní čtvrť La Défense, skládající se z více než 20 mrakodrapů neobyčejných tvarů a barev, odtud odjezd do středu města, nejméně devítihodinové volno, v němž průvodce nabídne možnost společné projížďky lodí po Seině a poradí ve výběru dalších pamětihodností. Možnost prohlídky muzea Cluny – paláce z 15. století, v němž je nyní umístěna sbírka středověkého umění, prohlídka slavné pařížské Opery, případně Invalidovny – komplexu budov, dómu a kostela, který byl vybudován v 17. stol. pro invalidní vojáky. Nyní hostí vojenské muzeum a v dómu jsou uloženy ostatky Napoleona Bonaparta, Rodinovo muzeum, návštěva muzea d'Orsay v budově bývalého nádraží se sbírkou umění 19. a 20. století. Večer odjezd, noční jízda přes Německo se zdravotními zastávkami.
5. den
Překročení hranic v Rozvadově v ranních hodinách, plánovaný příjezd do Prahy ve 12.00, do Brna pak kolem 15.00.Cena zahrnuje | dopravu autokarem, 3x ubytování se snídaní v oblasti Paříže ve dvoulůžkových pokojích (na požádání i třílůžkových s přistýlkou), služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Poloha
  • pobytová taxa povinná platba v míste
  • domácí zvíře na vyžádání: psi (přibližně € 10/den), hmotnost < 5 kg
Odjezdy
Ostrava
Frýdek-Místek
Nový Jičín
Hranice
Přerov
Kroměříž
Zlín
Olomouc
Prostějov
Vyškov
Brno
Velké Meziříčí (D1)
Jihlava (D1)
Praha
Plzeň
Cena zahrnuje
Dopravu autokarem, 3x ubytování se snídaní v oblasti Paříže ve dvoulůžkových pokojích (na požádání i třílůžkových s přistýlkou), služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Vstupy do objektů, cestovní pojištění, případné pobytové taxy.
Stravování v hotelu v ceně zájezdu
  • polopenze: snídaně (bufet), večeře (3-chodové menu mit bufet s předkrmy), vánoční večeře, silvestrovská večeře
17.08. (St) - 21.08. (Ne) 2022 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Snídaně
Autobus
-7 990 Kč
Vybrat termín
28.09. (St) - 02.10. (Ne) 2022 - 5 dní, 4 noci
Cena za osobu
Snídaně
Autobus
-7 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměFrancie
MístoFrancie
HotelPaříž A Versailles
Cena za osobu
Termín17.08.2022 - 21.08.2022
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČEBUS, s.r.o. IČO: 26222094
Vytvářím objednávku...