GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 957509

Bretaň na kole v pohodě

Termín: 18.06. (Pá) - 27.06. (Ne) 2021

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Bez stravy

Cena: 15 990 Kč

Popis zajezdu
Bretaň – mlžná a zádumčivá, ze čtyř pětin obklopená oceánem, země námořníků a jejich vdov, magických menhirů i majestátních křesťanských staveb. Po silničkách vedoucích podél rozeklaného pobřeží dojedeme až na nejzápadnější mys Francie Pointe du Raz, při poledním odpočinku se zastavíme na skrytých písečných plážích či v hospůdce s výhledem na bouřící oceán. Podíváme se do Paulem Gauguinem proslaveného městečka Pont-Aven a navštívíme kamenný zázrak Mont St. Michel. A při tom všem nezapomeneme ochutnávat místní lahůdky – palačinky, ústřice, bretaňské sušenky, cider i skvělé bílé víno muscadet. Variabilní cyklistický program – denní etapy možno prodloužit i zkrátit (za podpory autobusu) v rozmezí 35–70 km a přizpůsobit je chuti i povětrnostním podmínkám.Výlety uvedené v následujícím pořadí v itineráři mohou být nabízeny (příp. kombinovány) v jiném pořadí – podle počasí, aktuálních kulturních akcí a dalších okolností.Na cestě tam si zpříjemníme dlouhý přesun noclehem v hotelu na periférii Remeše (se zajížďkou do města ale vzhledem k časovému dojezdu do hotelu a povinné pauze řidičů spíš nepočítejte).
Program

Shrnutí programu na všechny dny
1.–2. Odjezd ráno, celodenní přejezd do Francie; večerní dojezd do hotelu v okolí Remeše (nocleh); brzký ranní odjezd z hotelu, odpoledne příjezd do kempu nedaleko městečka Penmarch na pobřeží Sud Finistère.

3. Cyklistika v okolí kempu – poloostrov Penmarch, nejvyšší maják v Bretani Eckmühl, nejstarší kalvárie u Notre Dame de Tronoën (25–50 km).

4. Cyklistika za podpory autobusu do nejzápadnějšího bodu Francie - Pointe du Raz a mys Pointe du Van, zátoka utonulých Baie des Trépassés (25–80 km).

5. Přesun autobusem přes Pleyben (prohlídka farního dvorce) do přírodního parku Armorique, na kole parkem přes nejvyšší horu parku Ménez-Hom (možnost výjezdu – 330 m. n. m.) do středověkého města Locronan (35–70 km).

6. Největší menhirová pole v okolí Carnacu, Locmariaquer – pláže a ústřicové farmy, Erdeven (35–50 km

7-8. Cyklistika v okolí kempu - Pont l'Abbé a muzeum kraje Bigouden (0–50 km), Quimper a v případě hezkého a teplého počasí koupaní a odpočinek.

8.–9. Opatství Mont St. Michel; odpoledne odjezd domů, návrat následující den kolem poledne.

9.–10.Po snídani autobusový přesun na severní pobřeží k opatství Mont-Saint-Michel, středověké město Dol-de-Bretagne, obrovský stojící menhir du Champs Dolent (9hodinová pauza pro řidiče, pro vás se zázemím kempu v Pontorsonu do pozdních večerních hodin; cyklistika 8–50 km); odjezd večer, návrat následující den ve večerních hodinách.
Stravování

1x jednoduchá snídaně v hotelu při cestě tam, dále pak po celou dobu pobytu budou podávány snídaně a večeře, na místě připravované českým kuchařem; jídelníček tvoří převážně čerstvé potraviny nakoupené přímo na místě (umožní-li podmínky každodenního zásobování autobusem); stravování začíná jednoduchou snídaní 2. den zájezdu, končí snídaní 9. den zájezdu (přejezdový den k Mont St. Michel).

Popis
Ubytování nemá žádný popis.1x hotel Première Classe na periférii Remeše (pro pohodlný přesun pouze na cestě tam), 7x v kempu u moře ve 4lůž. mobilhomech (což je něco mezi chatičkou a trvale parkovaným velkým karavanem). Vybavení mobilhomu: 2 oddělené 2lůž. ložnice; společná kuchyňka (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) s jídelním koutem; společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC); úložné prostory, zahradní nábytek. Po příjezdu do kempu je nutné složit kauci 100 EUR/1 mobilhome (resp. 25 EUR/os.).
Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme. S umístěním vám rádi poradí v naší prodejní kanceláři, speciální požadavky na ubytování je nutné konzultovat. Vybavenost kempu: bazén, hřiště (dětské, tenis, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, pétanque, fotbal) s možností zapůjčení některých sportovních pomůcek, obchody (např. supermarket, suvenýry), restaurace, snack bary. Vzdálenost našich mobilhomů od moře je asi 200 m.

Nástupní místa
Beroun, Plzeň, Praha
18.06. (Pá) - 27.06. (Ne) 2021 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
Bez stravy
Autobus
-15 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměFrancie
MístoFrancie
HotelBretaň na kole v pohodě
dospělá osoba
Termín18.06.2021 - 27.06.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Trip, s.r.o. IČO: 28445759
Vytvářím objednávku...