GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 989643

Termín: 02.09. (Pá) - 11.09. (Ne) 2022

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 13 791 Kč

Poloha
Výlety a hotel přímo u moře v Primoštenu, to je dovolená 2022. Atraktivní a oblíbený zájezd za poznáním nejen jedinečných NP Chorvatska, ale i nádherného kaňonu řeky Zrmanja, kde se vrátíme do doby natáčení filmů o Vinnetouovi. Kulturní bohatství země nám představí historický Šibenik, Zadar, jedinečný Split nebo Trogir. Celý zájezd bude umocněn ubytováním v malebném středověkém Primoštenu, který se pyšní jedněmi z nejkrásnějších pláží Chorvatska.

NP Plitvická jezera – Primošten – Šibenik – NP Krka – Trogir – Split – NP Paklenica - Zadar – NP Kornati – kaňon řeky Zrmanja
Ubytování
 • Hotel Zora*** se nachází ve stínu borovic na poloostrově Raduča v oblíbeném letovisku Primošten, přímo u oblázkové pláže. Hotel disponuje restaurací a venkovní terasou (výborná kuchyně je umocněna snídaněmi i večeřemi téměř na břehu moře), barem a kavárnou s vyhlídkovými terasami, dále nabízí moderní zařízení fitness, venkovní bazén, sportovní aktivity a animační programy pro dospělé i děti. U hotelu se nachází 800 m dlouhá promenáda, historické centrum města je vzdálené 500 m. Jedno z našich nejoblíbenějších  ubytovacích zařízení.
 • V případě vašeho zájmu je možné v Primoštenu k tomuto zájezdu zajistit ubytování v apartmánech s vlastním stravováním. Program zájezdu zůstává stejný, typ apartmánu a cena na vyžádání v CK Redok Travel.
Program

1. den zájezdu
V odpoledních hodinách odjezd z republiky.

2. den zájezdu
Národní park PLITVICKÁ JEZERA (UNESCO), nádhera tyrkysových jezer propojených řadou peřejí a vodopádů, dolomitové údolí, to vše nás zavede do doby natáčení filmů o Vinnetouovi. Ubytování v Primoštenu, v hotelu Zora, nádherné pláže a moře.

3. den zájezdu
Pobyt u moře, individuální volno v oblíbeném a malebném starém rybářském městečku PRIMOŠTEN, středověké uličky, jimž vévodí zvonice kostela sv. Jiří s panoramatickými výhledy, krásné koupání a pláže přímo u hotelu.

4. den zájezdu
Historický ŠIBENIK, katedrála sv. Jakuba (UNESCO), bludiště místních uliček a náměstíček, pevnosti sv. Michala a Barone. Pokračujeme do národního parku KRKA, podobně jako Plitvická jezera je i zdejší park krasového původu, údolí řeky Krka s peřejemi a jezírky, vodopád Skradinski buk, 800 m dlouhé kaskády tvořené 17 peřejemi.

5. den zájezdu
Navštívíme TROGIR a centrum dalmatské pobřežní oblasti město SPLIT, historické jádro, palmami lemovaná promenáda, Diokleciánův palác (UNESCO) - jedna z nejimpozantnějších římských památek, Zlatá brána, Papaličův palác aj., individuální volno, posezení v četných kavárničkách na promenádě. Návrat na hotel.

6. den zájezdu
Ráno výlet do nedalekého NP PAKLENICA, strmé vrcholky Velebitského masívu ční vysoko nad úrovní moře. Prohlídka nejpřitažlivější části parku, kaňon řeky Velká Paklenica, jeskyně Manita Pec. Návrat do Primoštenu, cestou historické město ZADAR, prohlídka města s průvodcem a volný čas k návštěvě kostelů, rotundy sv. Donata nebo uměleckého muzea u kostela Panny Marie.

7. den zájezdu
Pobyt u moře nebo fakult. lodní výlet k souostroví NP KORNATI, 147 převážně neobydlených ostrůvků a útesů vytvořilo nejhustší souostroví v Jaderském moři, překrásné přírodní scenérie.

8. den zájezdu
Pobyt u moře, individuální volno, odpoledne pro zájemce možnost návštěvy místního vinařství s ochutnávkou místních produktů.

9. den zájezdu
Ráno odjezd do oblasti jižního Velebitu - nádherný kaňon Vinnetouovy řeky ZRMANJA, vysoký až 200 m je jedním z nejvzácnějších krasových útvarů v zemi a rozhodně stojí za návštěvu, vždyť právě zde se natáčely příběhy legendárního Vinnetoua. Fakult. vyhlídková plavba lodí, která připomíná severské fjordy, typická krasová řeka, laguny, vysoké skalní stěny. V pozdních odpoledních hodinách odjezd do ČR.

10. den zájezdu
Návrat do ČR v ranních hodinách.

Cena zahrnuje
 • dopravu lux. klim. busem,
 • 7x ubytování, Primošten - hotel Zora*** - 2lůžk. klim. pokoje s příslušenstvím, balkon či terasa,
 • 7x polopenzi formou bufetu v restauraci, jejíž součástí je i venkovní terasa 
 • pobytovou taxu,
 • průvodce CK
Cena nezahrnuje
 • vstupné,
 • fakultativní výlety,
 • ochutnávky
 • a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Fakultativní příplatek
 • 1lůžk. pokoj 5390 Kč (povinné při nedoobsazení),
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu a případné nákazy Covid-19 v ČR i zahraničí 400 Kč,
 • připojištění Covid-19 (doplňkové pojištění ke komplexnímu pojištění - rozšířená ochrana) Evropa - 30 Kč/den
Nástupní místa
02.09. - 11.09. Odjezd B, E, L Přehled nástupních míst najdete ZDE.
02.09. (Pá) - 11.09. (Ne) 2022 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
doobsazení pro muže další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-13 791 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměChorvatsko
MístoChorvatsko
HotelCHORVATSKO - NÁRODNÍ PARKY
Jednolůžkový pokoj
Termín02.09.2022 - 11.09.2022
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Redok Travel, s.r.o. IČO: 25258281
Vytvářím objednávku...