GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 964984

Termín: 03.07. (So) - 06.07. (Út) 2021

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 5 500 Kč

Plzeň s výlety

Poznávací zájezd s vycházkami nádhernou a neobjevenou přírodou Plzeňska. Mimo jiného navštívíme monumentální klášter Plasy, bývalé nejmenší město Evropy Rabštejn nad Střelou, rotundu ve Starém Plzenci a na konec navštívíme Plzeňský Prazdroj.

Program
:

Dopoledne přesun na Plzeňsko. CERHOVICE – vycházka na rozhlednu Třenická hora. Vyhlídka na Český kras a Brdy. STARÝ PLZENEC – exkurze s degustací do závodu, který vyrábí BOHEMIA SEKT.


ROTUNDA SV. PETRA PAVLA – románská stavba, prohlídka národní kulturní památky, vycházka.        PLZEŇ – prohlídka centra města podle zájmu účastníků. Muzeum Patton Memorial Pilsen, památník obětem zla, gotický chrám sv. Bartoloměje.
:

PLASY – cisterciácký klášter je národní kulturní památkou. Byl postaven podle plánů J. B. Santiniho Aichla a K. I. Dientzenhofera. Možnost prohlídky zajímavého interiéru. MARIÁNSKÁ TÝNICE – cisterciácký klášter a poutní kostel. Plány vypracoval také architekt J. B. Santini Aichl. Možnost prohlídky muzea s bohatými expozicemi. ŽIHLE – vycházka nedalekým skalním městečkem Viklan se zajímavými skalními útvary. RABŠTEJN NAD STŘELOU – nejmenší město ve střední Evropě. Dominantou městečka je barokní zámek se zajímavou expozicí. Zajímavá je i Loretánská kaple a další památky. HROMNICKÉ JEZÍRKO – přírodní rezervace s vyhlídkou, vycházka.
:

NEČTINY – novogotický zámek s cimbuřím, vycházka zámeckým parkem. MANĚTÍN – barokní perla západních Čech. Možnost prohlídky zámku, který do barokního slohu přebudoval Jan Blažej Santini Aichl. Bohatá sochařská výzdoba města, sousoší Nejsvětější Trojice na náměstí. ŽLUTICE – středověké město s historickými památkami. CHYŠE – možnost prohlídky interiéru zámku zahrnující reprezentační i obytné části včetně pokoje Karla Čapka. Vycházka rozsáhlým zámeckým parkem. Součástí zámeckého areálu je panský pivovar. Možnost ochutnávky místního piva.
:

HRACHOLUSKY – hráz přehrady, vycházka. STŘÍBRO – královské město rozloženo nad údolím Mže s mnoha historickými památkami. KLADRUBY – klášter je národní kulturní památkou. Expozice sv. Jana Nepomuckého. Chrám Nanebevzetí Panny Marie je unikátním dílem barokní gotiky - J. B. Santini. Vycházka.PLZEŇ – prohlídka plzeňského pivovaru Prazdroj.
Cena zahrnuje
přeprava
Cena nezahrnuje
Tričko
03.07. (So) - 06.07. (Út) 2021 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Snídaně
Autobus
-5 500 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoPlzeň
HotelPlzeň s výlety
Cena za osobu
Termín03.07.2021 - 06.07.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Hoška Tour IČO: 43518621
Vytvářím objednávku...