GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Novinky

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 765779

Termín: 15.07. (Po) - 20.07. (So) 2019

Délka pobytu: 6 dní, 5 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 6 990 Kč

Poloha
Zájezd nás zavede do kraje Vysočiny: oblé kopce, hluboké lesy, rybníky. Najdeme tu a poznáme celou řadu historických měst, kostelů, muzeí, technických památek a pozoruhodných míst, z nichž tři jsou zapsána na seznamu UNESCO. Ubytování budeme v samém centru Jihlavy, v stylovém hotelu, kde se minulost setkává se současností.
Zájezd provází Michaela Bencová
Pelhřimov - hrad Roštejn - Třešť - Jihlava – Dačice - Slavonice - hrad Landštejn - Zelená hora – klášter Želiv - Lipnice nad Sázavou - Třebíč - Jaroměřice nad Rokytnou - Dalešice - Telč
Ubytování
  • Hotel Gustav Mahler*** v budově bývalého dominikánského kláštera v Jihlavě. Historie místa dělá z hotelu jedinečné místo, kde lze trávit dovolenou na Vysočině. V hotelu je možné využít fitness centrum, místní saunu. Po domluvě je také možné zajistit masáže.
Program
1. den zájezdu
Dopoledne navštívíme město PELHŘIMOV, historické jádro obklopené hradbami a věžemi, Muzeum rekordů a kuriozit. Poté odjezd do Jihlavy na ubytování v centru města - hotel Gustav Mahler - stylové a krásné prostory v budově bývalého dominikánského kláštera.

2. den zájezdu
Návštěva pohádkového hradu ROŠTEJN, známého i z pohádky Z pekla štěstí. TŘEŠŤ, historické jádro a expozice betlémů. Na závěr dne JIHLAVA, město založené doslova na stříbrných základech a ve středověku jedno z nejbohatších měst u nás. Prohlídka rozlehlého Jihlavského podzemí vč. svítící chodby, historické centrum - hradby s baštami, historické domy, brána Matky boží, kostel sv. Jakuba.

3. den zájezdu
Výlet na pomezí Vysočiny a Jižních Čech. DAČICE, historické jádro i zdejší zajímavost - žulový pomník kostky cukru, neboť ve zdejší rafinerii v roce 1843 vyrobil J. K. Radem první kostkový cukr na světě. SLAVONICE, městská památková rezervace, renesanční domy, figurální sgrafita, sklípkové klenby, městské brány. Románský hrad LANDŠTEJN, založený zřejmě českým králem Přemyslem Otakar II., vyhlídka s pohledy na Českou Kanadu.

4. den zájezdu
Symbol legendárního světce a dílo geniálního stavitele - poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na ZELENÉ HOŘE (UNESCO) u Žďáru nad Sázavou, dílo J. B. Santiniho, barokní gotika, premonstrátský klášter ŽELIV. Závěrem LIPNICE NAD SÁZAVOU, jeden z nejmohutnějších českých šlechtických hradů, obestřený záhadami a tajnostmi.

5. den zájezdu
Židovské město a bazilika sv. Prokopa (UNESCO) budeme obdivovat ve městě TŘEBÍČ. Zdejší židovská čtvrť je jedinou židovskou památkou mimo území Izraele, zapsanou na seznam Unesco - rázovité domy, areál zámku a baziliky, Karlovo náměstí - 3. největší v ČR. Pokračujeme k prohlídce majestátního zámku JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU s monumentálním Sálem předků - krásné interiéry, francouzská zahrada. Pivovar filmových Postřižin najdeme v nedalekém městečku DALEŠICE - turistická atrakce, kvalitní Dalešické pivo, které se vaří podle starého pivovarského zákona - prohlídka.

6. den zájezdu
Historické město TELČ (UNESCO), krásné náměstí Zachariáše z Hradce, renesanční domy, areál gotického hradu a renesančního zámku, pohádková atmosféra. Odpoledne odjezd domů.
Cena zahrnuje
  • dopravu lux. klim. busem
  • 5x ubytování v hotelu*** Gustav Mahler - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
  • 5x polopenzi (snídaně formou bufetu, večeře)
  • průvodce
Cena nezahrnuje
  • vstupné
  • služby
  • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Fakultativní příplatek
  • 1lůžk. pokoj 1800 Kč
  • pojištění storna zájezdu 90 Kč
Nástupní místa
15.07. - 20.07. odjezd A, B
Přehled nástupních míst najdete ZDE
15.07. (Po) - 20.07. (So) 2019 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-6 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoČeská republika
HotelKOUZLO VYSOČINY
Dvoulůžkový pokoj
Termín15.07.2019 - 20.07.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Redok Travel, s.r.o. IČO: 25258281
Vytvářím objednávku...