GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 966151

Jáchymovsko - památky UNESCO

Termín: 25.09. (So) - 28.09. (Út) 2021

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 5 500 Kč

Jáchymovsko - památky UNESCO

Zájezd je o 1 den delší a program zajímavější.
TIP: Za hornickou tradicí nového člena UNESCO.

Poznávací zájezd s nenáročnou turistikou nás zavede do centrální části Krušných hor s nejvyššími vrcholy Klínovce (1244 m) a německého Fichtelbergu (1215 m). Montanregion Krušné hory / Erzgebirge je jedinečná hornická krajina světového významu zapsaná jako památka světového dědictví UNESCO. Hornická kulturní krajina Jáchymovska, Abertam, Božího Daru, Horní Blatné a Měděnce nabízí velké množství nadzemních i podzemních pozůstatků dokládají způsoby těžby rud po více než 400 let.

Program
:

Odjezd v ranních hodinách. Přesun do západních Čech se zastávkou v KLÁŠTERCI nad Ohří – zámek s anglickým parkem (150 druhů stromů) se nachází na levém břehu řeky Ohře. OSTROV – prohlídka piaristického kláštera, v rozlehlém zámeckém parku je letohrádek, palác princů a zámek (galerie). Na starém městě je kostel sv. Michaela a Panny Marie Věrné, kde je obraz Jana Pavla II. (2 kapky papežova krve). V případě zájmu je možná prohlídka areálu Rudé věže smrti.


2. DENJÁCHYMOV – městská památková rezervace, prohlídka jáchymovských památek. KRÁLOVSKÁ MINCOVNA – muzeum obsahuje mnoho exponátů, projdete podzemí, seznámíte se s dobovou balneologickou ordinací. Objekt dříve sloužil jako královská mincovna. První jáchymovské tolary se razily na hradě FREUDENSTEIN, kde je dnes ŠLIKOVA VĚŽ. Součástí naučné stezky JÁCHYMOVSKÉ PEKLO je nejstarší radonový důl a vězeňský tábor SVORNOST (Mauthausenské schody), možnost prohlídky Štoly č.1.3. DENHORNICKÁ KULTURNÍ KRAJINA – naučná stezka Blatenský příkop, která končí v Horní Blatné. BLATENSKÝ VRCH 1024 m – samostatně stojící kamenná rozhledna, kruhový výhled. VLČÍ JÁMY – skalní rozsedlina s celoročním ledem. HORNÍ BLATNÁ – historické jádro města patří k nejzachovalejším v Krušných horách, muzeum. HŘEBEČNÁ – malebná rekreační roztroušená obec – možnost prohlídky dolu MAURITIUS (Kryštofova štola).4. DENBOŽÍ DAR nejvýše položené město (1014 m), muzeum Krušnohoří. Naučná stezka BOŽÍDARSKÉ RAŠELINIŠTĚ nás zavede do horských rašelinných luk. FICHTELBERG 1215 m – nejvyšší hora německé části Krušných hor, výhled. MĚDĚNEC – vycházka nás zavede na vrchol MĚDNÍK (910 m), kde se nachází Kaple Neposkvrněného početí Panny Marie – panoramatický výhled. Možnost prohlídky Štoly Marie Pomocné. Odpoledne odjezd
Cena zahrnuje
přeprava
Cena nezahrnuje
vstupné do jednotlivých objektů dle programu
25.09. (So) - 28.09. (Út) 2021 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Snídaně
Autobus
-5 500 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoJáchymovsko
HotelJáchymovsko - památky UNESCO
Cena za osobu
Termín25.09.2021 - 28.09.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Hoška Tour IČO: 43518621
Vytvářím objednávku...