GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Novinky

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 925156

SLEZAN - Bruntál ***

Termín: 30.09. (St) - 03.10. (So) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 2 590 Kč

  • Dovolená s kolem
  • Dovolená bez lepku
  • DOVOLENÁ S PEJSKEM
  • Pobyty s příchutí PIVA
Poloha
Hotel se nachází v blízkosti centra města s renesančním náměstím a barokním zámkem. Nabízí hostům klidný a pohodový pobyt. Bruntál je pro svoji výhodnou polohu nazýván "vstupní branou Jeseníků". V okolí množství tras pro pěší i cykloturistiku. Do 2 km od hotelu wellness centrum, squash, bowling, půjčovna motokár s krytou halou, kino, divadlo atd.
Vybavení
Restaurace s letní zahrádkou, hotelový trezor, Wi-Fi v celém hotelu, masáže, kosmetika, kadeřnictví, parkoviště aj. Hotel má výtah, bezbariérový vstup a veškeré společné prostory.
Ubytování
2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, telefon s přímou volbou, Wi-Fi. Možnost přistýlky na ověření. Na poptávku: jednolůžkový pokoj, apartmán, pokoj s balkónem (bez příplatku za balkón).
Stravování
Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM - v letních měsících se obdivovatelé této technické památky mohou ve Slezsku svést výletním vlakem s historickou parní lokomotivou, ke které je řazen občerstvovací vůz a podle počasí i letní otevřené nebo uzavřené vozy. Trasa vede z Třemešné ve Slezsku do Osoblahy - přibližně 20 km dlouhá MOTOKÁRY BRUNTÁL (cca 2 km) Trať dlouhá 300 m, svým řešením jediná v Evropě. Dráha má: - mimoúrovňové překřížení jako trať v Suzuce - klopenou zatáčku jako v Indianopolis - tunel jako v Monte Carlu - více než 13 zatáček, které se střídají v technických a rychlých pasážích - maximální rychlost se blíží až 70 km/h
Dítě
POBYT NA 2 - 5 NOCÍ S POLOPENZÍ A WELLNESS: Jedno dítě do 9,9 let bez nároku na lůžko a služby ZDARMA. Možnost dokoupení polopenze za příplatek v CK.
Parkování
0,- Kč/den
POBYT SE ZVÍŘETEM
300,- Kč/noc, povoleno pouze malé plemeno
POZNÁMKA
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu. Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 do 20:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. poslední den pobytu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
UHASTE ŽÍZEŇ S HASIČEM (4 dny/3 noci pro 2 osoby) Hotel SLEZAN poskytuje: - 3x ubytování pro 2 osoby s bufetovou snídaní, možnost dalšího stravování v okolních restauracích (hotelová restaurace je v mimosezóně otevřená do 16:00 hod.) - 1x pro každého vstup do Wellness centra Bruntál na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz) - 1x pro každého degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru Hasič BONUSY ZDARMA - Wi-Fi v celém hotelu - úschova kol - parkování CK ATIS poskytuje: - 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobu Pivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru) - SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v pivovaru Hasič, nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů PROHLÍDKA PROVOZU PIVOVARU HASIČ (www.hasicpivo.cz) - ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba - ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma) Pobyt v termínech 8.1. - 1.7. a 30.9. - 18.12.2020. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
UHASTE ŽÍZEŇ S HASIČEM (5 dní/4 noci, pro 2 osoby) Hotel SLEZAN poskytuje: - 4x ubytování pro 2 osoby s bufetovou snídaní, možnost dalšího stravování v okolních restauracích (hotelová restaurace je v mimosezóně otevřená do 16:00 hod.) - 1x pro každého vstup do Wellness centra Bruntál na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz) - 1x pro každého degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru Hasič BONUSY ZDARMA - Wi-Fi v celém hotelu - úschova kol - parkování CK ATIS poskytuje: - 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobu Pivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru) - SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v pivovaru Hasič, nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů PROHLÍDKA PROVOZU PIVOVARU HASIČ (www.hasicpivo.cz) - ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba - ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma) Pobyt v termínech 8.1. - 1.7. a 30.9. - 18.12.2020. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS (3 dny/2 noci, pro 1 osobu) Hotel SLEZAN poskytuje: - 2x ubytování s polopenzí (snídaně bufetové, večeře výběrem z tří jídel a jedné polévky) -1x vstup do Wellnes centra Bruntál na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz) - 20% sleva na Motokáry Bruntál (www.jankutrade.cz) - 1x degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru Hasič BONUSY ZDARMA - Wi-Fi v celém hotelu - úschova kol - parkování CK ATIS poskytuje: - 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobu Pivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru) - SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v pivovaru Hasič, nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů PROHLÍDKA PROVOZU PIVOVARU HASIČ (www.hasicpivo.cz) - ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba - ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma) Pobyt v termínu 1.7. - 30.9.2020. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS (3 dny/2 noci, pro 2 osoby) Hotel SLEZAN poskytuje: - 2x ubytování pro 2 osoby s polopenzí (snídaně bufetové, večeře výběrem z tří jídel a jedné polévky) - 1x pro každého vstup do Wellnes centra Bruntál na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz) - 20% sleva na Motokáry Bruntál (www.jankutrade.cz) - 1x pro každého degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru Hasič BONUSY ZDARMA - Wi-Fi v celém hotelu - úschova kol - parkování CK ATIS poskytuje: - 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobu Pivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru) - SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v pivovaru Hasič, nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů PROHLÍDKA PROVOZU PIVOVARU HASIČ (www.hasicpivo.cz) - ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba - ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma) Pobyt v termínu 1.7. - 30.9.2020. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS (4 dny/3 noci, pro 2 osoby) Hotel SLEZAN poskytuje: - 3x ubytování pro 2 osoby s polopenzí (snídaně bufetové, večeře výběrem z tří jídel a jedné polévky) - 1x pro každého vstup do Wellnes centra Bruntál na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz) - 20% sleva na Motokáry Bruntál (www.jankutrade.cz) - 1x pro každého degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru Hasič BONUSY ZDARMA - Wi-Fi v celém hotelu - úschova kol - parkování CK ATIS poskytuje: - 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobu Pivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru) - SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v pivovaru Hasič, nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů PROHLÍDKA PROVOZU PIVOVARU HASIČ (www.hasicpivo.cz) - ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba - ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma) Pobyt v termínu 1.7. - 30.9.2020. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
CELKOVÁ KAPACITA
Celková kapacita hotelu je 126 lůžek.
REKREAČNÍ POPLATEK
15,- Kč/den
AKČNÍ NABÍDKA
Wellness Bruntál je do odvolání uzavřené • PIVNÍ POBYT pro 2 osoby za 2590 Kč/3 noci a 3190 Kč/4 noci • POBYT S WELLNESS pro 2 osoby za 2290 Kč/2 noci, 3190 Kč/3 noci, 3990 Kč/4 noci, 4790 Kč/5 nocí a 5980 Kč/6 nocí
Proč k nám?
Proč hotel Slezan: • ideální výchozí bod pro výlety do oblasti Nízkého a Hrubého Jeseníku • v okolí množství tras pro pěší i cykloturistiku • prvotřídní restaurace s tuzemskou i mezinárodní kuchyni • Až bude doma hořet, pomůže bruntálský Hasič
PŘÍJEZD AUTEM
Ze směru od Olomouce po silnici č. 45, stále po hlavní cestě (rovně - přes dvě světelné křižovatky), pokračovat po Dukelské ulici až na další křižovatku - zde stojí hotel. Vzdálenost z Prahy: cca 282 km, z Ostravy: cca 77 km, z Brna: cca 132 km.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Bruntálu na autobusové nádraží u vlakového nádraží. Hotel je odtud cca 700 m. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Bruntálu. Vlakové nádraží je cca 700 m od hotelu. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Kód hotelu
H1690R20
30.09. (St) - 03.10. (So) 2020 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2- lůžkový pokoj, Spr.+WC 3 noci pro 2 osoby
Snídaně
Vlastní
-2 590 Kč
Vybrat termín
01.10. (Čt) - 04.10. (Ne) 2020 - 4 dny, 3 noci
2- lůžkový pokoj, Spr.+WC 3 noci pro 2 osoby
Snídaně
Vlastní
-2 590 Kč
Vybrat termín
02.10. (Pá) - 05.10. (Po) 2020 - 4 dny, 3 noci
2- lůžkový pokoj, Spr.+WC 3 noci pro 2 osoby
Snídaně
Vlastní
-2 590 Kč
Vybrat termín
03.10. (So) - 06.10. (Út) 2020 - 4 dny, 3 noci
2- lůžkový pokoj, Spr.+WC 3 noci pro 2 osoby
Snídaně
Vlastní
-2 590 Kč
Vybrat termín
04.10. (Ne) - 07.10. (St) 2020 - 4 dny, 3 noci
2- lůžkový pokoj, Spr.+WC 3 noci pro 2 osoby
Snídaně
Vlastní
-2 590 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoBruntál
HotelSLEZAN - Bruntál
2- lůžkový pokoj, Spr.+WC 3 noci pro 2 osoby
Termín30.09.2020 - 03.10.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...