GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Novinky

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 768508

AMERICA - Písek ****

Termín: 29.09. (Ne) - 02.10. (St) 2019

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 2 570 Kč

  • Dovolená s kolem
  • DOVOLENÁ S PEJSKEM
Poloha
Hotel America**** je situován v klidové zóně na úpatí Píseckých hor, v městské části Amerika. Tyto dva aspekty - lesy a jméno čtvrti, daly i jméno projektu hotelu - "Parník America plující mořem píseckých lesů". America, původně jméno projektu, zůstalo i jménem hotelu. A proč parník? Při pohledu na hotelový komplex naleznete hned celou řadu prvků převzatých z velkých parníků - kulatá okna, členitá zábradlí lemující množství hotelových teras a třeba ventilace tvaru lodního komínu.
Vybavení
Restaurace, bar, zimní zahrada, výtah, půjčovna horských a trekkingových kol, tenisový kurt přímo u hotelu, rovná travnatá plocha - badminton, míčové hry, Wi-Fi, hotelové parkoviště monitorované 24-h denně kamerovým systémem, garážová stání, úschova kol, praní a žehlení prádla. Wellness centrum - krytý bazén s protiproudem, sauna, masáže, fitnes.
Ubytování
2 - lůžkové pokoje s přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, fén, telefon, Wi-Fi, balkon. Přistýlky - klasické skládací s kovovou konstrukcí a s matrací, vhodná spíše pro děti. Celý areál hotelu je bezbariérový. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
Stravování
Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře jednotné 2-chodové menu Možnost zakoupení polopenze pro dítě do 5,99 let za 150 Kč/1 polopenze. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
TIPY NA VÝLETY PÍSEK – brána do Jížních Čech Dominantou města Písek je hodinová věž kostela Narození Panny Marie, nejstarší kamenný most v Čechách ze 13. století, hrad, ve kterém je umístěno Prácheňské muzeum s bohatými sbírkami mineralogickými a archeologickými a s expozicemi o historii města a těžbě zlata na Písecku, JIŽNÍ ČECHY POHODOVÉ - Zámek Hluboká a Orlík - Hrad Zvíkov - Orlická přehrada - Žďákovský most - Tvrz Klokočín a Kestřany - Budičovice - unikátní vesnická památková zóna - Město Vodňany - vodami obklopené a s vodou spojené - Obec Putim - Protivín - krokodýlí ZOO s 22 druhy plazů - Rozhledna Jarník, Kamýk - Kovářov - Zážitkový park Zeměráj - Středověký vodní mlýn Hoslovice Dovolená POD ROZHLEDNOU: • Jarník (vzdálenost 3,1 km), 609 m. n. m., 182 schodů Devětapadesát metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Písek, Šumavu, Novohradské hory, Brdy, Českomoravskou vrchovinu, Středočeskou pahorkatinu. Nedaleko rozhledny můžeme najít farmu s muflony, u které se nachází vyhlídkový posed, ze kterého můžete sledovat pasoucí se zvířata. Provozní doba (bez záruky): v sezóně každý den, prosinec - duben (víkendy, svátky) Vstupné (bez záruky): zdarma • Velký Kamýk (vzdálenost 8,6 km), 515 m. n. m., 162 schodů Pětapadesát metrů vysoká rozhledna, ze které máme výhled na Písek, Písecké hory, Brdy, Šumavu a jadernou elektrárnu Temelín. Slouží také jako vysílač mobilního operátora. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma
Další služby
Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: AMEX, VISA, MASTER, DINERS a JCB. Taxi za 60 Kč/auto do centra města (2 km).
Dítě
Jedno dítě do 5,99 let na přistýlce nebo bez lůžka a bez stravy ZDARMA. Dítě zdarma a dětská cena v doprovodu 2 plně platících osob.
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
Hotelový krytý bazén s protiproudem (12,5 x 5 m, hloubka 1,4 m). Plavecký areál Písek (2 km)
Parkování
Zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
170 Kč/noc
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod do 18:00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
RELAX POBYT 4 dny/3 noci, nástup libovolný - 3x ubytování s polopenzí - welcome drink - neomezený vstup do bazénu, sauny a fitness - Sleva 20% na masáže - taxi za 60 Kč/auto do centra města (2 km) - parkování, - rekreační poplatek - úschova kol
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
RELAX POBYT 6 dní/5 noci, nástup libovolný - 5x ubytování s polopenzí - welcome drink - neomezený vstup do bazénu, sauny a fitness - Sleva 20% na masáže - taxi za 60 Kč/auto do centra města (2 km) - parkování - rekreační poplatek - úschova kol .
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
RELAX POBYT 8 dnů/7 noci, nástup libovolný - 7x ubytování s polopenzí - welcome drink - neomezený vstup do bazénu, sauny a fitness - Sleva 20% na masáže - taxi za 60 Kč/auto do centra města (2 km) - parkování - rekreační poplatek - úschova kol
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
SENIOR PLUS od 55 let (6 dní/5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování s polopenzí - 2x odpolední káva nebo čaj s dezertem - uvítací láhev vína na pokoj - neomezený vstup do bazénu, sauny a fitness - taxi za 60 Kč/auto do centra města (2 km) - parkování - rekreační poplatek - úschova kol
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
SENIOR PLUS od 55 let (8 dní/7 nocí, nástup libovolný - 7x ubytování s polopenzí - 4x odpolední káva nebo čaj s dezertem - uvítací láhev vína na pokoj - neomezený vstup do bazénu, sauny a fitness - taxi za 60 Kč/auto do centra města (2 km) - parkování - rekreační poplatek - úschova kol
CELKOVÁ KAPACITA
Celková kapacita - 82 lůžek + 8 přistýlek
REKREAČNÍ POPLATEK
0 Kč
Proč k nám?
Zdarma bazén * klidné místo s výhledem na město Písek * město protkané historií
PŘÍJEZD AUTEM
dálnice směr z Prahy (od Strakonic) vjezd do Písku po obchvatu a následuje po pravé straně Jitex - Agip - Kaufland – dále cca 1 km, zúžení cesty z dvou pruhů v jednom směru na jeden a odbočka vpravo směr Tábor- ostrá zatáčka a sjezd- po pravé ruce Hypernova - projedete okolo Hypernovy, na kruhovém objezdu rovně, po 1 km další kruhový objezd, odbočit vpravo na Logry, po hlavní cestě do kopce dojedete až k Interhotelu America směr z Českých Budějovic: před vjezdem do Písku odbočka vpravo směr Tábor a kolem Hypernovy dál jak u směru z Prahy směr z Tábora při příjezdu do Písku kruhový objezd, na kterém vlevo směr Logry po hlavní cestě do kopce dojedete až k Interhotelu America
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka je 600 m od hotelu – zastávka Logry. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlaková zastávka je 1,3 km od hotelu – zastávka Písek město. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
Kód hotelu
H2060R19
29.09. (Ne) - 02.10. (St) 2019 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr+WC Osoba na lůžku
Polopenze
Vlastní
-2 570 Kč
Vybrat termín
30.09. (Po) - 03.10. (Čt) 2019 - 4 dny, 3 noci
2- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr+WC Osoba na lůžku
Polopenze
Vlastní
-2 570 Kč
Vybrat termín
01.10. (Út) - 04.10. (Pá) 2019 - 4 dny, 3 noci
2- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr+WC Osoba na lůžku
Polopenze
Vlastní
-2 570 Kč
Vybrat termín
02.10. (St) - 05.10. (So) 2019 - 4 dny, 3 noci
2- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr+WC Osoba na lůžku
Polopenze
Vlastní
-2 570 Kč
Vybrat termín
03.10. (Čt) - 06.10. (Ne) 2019 - 4 dny, 3 noci
2- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr+WC Osoba na lůžku
Polopenze
Vlastní
-2 570 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoPísek
HotelAMERICA - Písek
2- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr+WC Osoba na lůžku
Termín29.09.2019 - 02.10.2019
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...