GO Service

  Cestovní kancelář GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 965004

Termín: 15.07. (Čt) - 18.07. (Ne) 2021

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 6 000 Kč

Bavorský les

Unikátní Stezka v korunách stromů.
Přes pohraniční hvozdy.

Pěší turistika v centrální části Bavorského lesa, která je díky krásné přírodě jednou z turisticky nejvyhledávanějších rekreačních oblastí České republiky. Budete mít možnost vystoupit na nejvyšší vrcholy Bavorského lesa. Vyvrcholením je návštěva dobrodružné Stezky v korunách stromů s výstupem na unikátní rozhlednu. Zcela výjimečné pohledy do korun stromů.

Program
:

Odjezd v ranních hodinách, přesun do Bavorského lesa. Lanovkou nebo pěšky na Velký Javor, zpět opět podle zájmu lanovkou nebo pěšky. GR. ARBER (Velký Javor) – nejvyšší vrchol Bavorského lesa a Šumavy vysoký 1456 m, pěkný výhled. GR. ARBERSEE (Velké Javorské jezero) – kouzelné jezero na úbočí Velkého Javoru, vycházka okolo jezera. BODENMAIS – malebné sklářské městečko ležící pod Velkým Javorem. KL. ARBERSEE (Malé Javorské jezero) – pohodová vycházka k romantickému jezeru ležícímu pod Javorem.


2. DENTúra z parkoviště Gfäll na Velký Roklan a okolo Roklanského jezera zpět na parkoviště. GR. RACHEL (Velký Roklan) – druhý nejvyšší vrchol Bavorského lesa. Z vrcholové skály, na které je kříž, je kruhový výhled. Pod vrcholem turistická chata. RACHELSEE (Roklanské jezero) – romantické jezero ledovcového původu ležící na úpatí velkého Roklanu.3. DENLUZNÝ 1373 m – výstup na kamenitý vrchol v pohraničním šumavském hřbetu. Z úbočí Luzného je krásný výhled na šumavské hory, např. Roklan, Poledník, Černou horu, údolí Luzného potoka s Hraniční slatí v okolí Březníku. NEUSCHÖNAU – STEZKA V KORUNÁCH STROMŮ. Její délka je 1300 metrů. Procházet se budete ve výšce 8 až 25 m nad zemí nenarušenou přírodou. Stezka vrcholí unikátní 44 metrů vysokou věží. Šestnáct obrovských lepených lamelových nosníků tvoří rozhlednu ve tvaru vejce. Z rozhledny je jedinečný výhled na divokou krajinu s vrcholy Luzný a Roklan, druhým směrem na upravenou krajinu Bavorského lesa s Alpami na obzoru. Možnost prohlídky botanické expozice představující téměř všechny rostlinné druhy Bavorského lesa a výběhů zvířat v lesní krajině.4. DENTúra k Černému jezeru, zdatnější až na Velký Ostrý a dolů do Hamrů. ŠPIČÁK – rekreační sportovní středisko. ČERNÉ JEZERO – největší a nejhlubší šumavské jezero opředeno mnoha pověstmi. GR. OSSER (Velký Ostrý) – nejkrásnější šumavská hora vysoká 1293 m, leží na státních hranicích, kruhový výhled. Možnost občerstvení v německé chatě. HAMRY – rekreační obec. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.30 hodin.
Cena zahrnuje
přeprava
Cena nezahrnuje
vstupné do jednotlivých objektů dle programu
15.07. (Čt) - 18.07. (Ne) 2021 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Snídaně
Autobus
-6 000 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoŽelezná Ruda
HotelBavorský les
Cena za osobu
Termín15.07.2021 - 18.07.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Hoška Tour IČO: 43518621
Vytvářím objednávku...