GO Service

  Cestovní agentura GO Service

    Starobrněnská 8, Brno

    Mobil: 774 526 112

     ck@go-service.cz

 

   Cestovní kancelář SEN

    Starobrněnská 8, Brno

    Tel: 542 220 050

    brno@cksen.cz 

     www.cksen.cz

 

 
 
 
 
 

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 1021667

ITÁLIE - TOSKÁNSKO - STŘEDOVĚKÁ MĚSTEČKA

Termín: 16.06. (Pá) - 25.06. (Ne) 2023

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 18 850 Kč

Poloha
Vydejte se s námi do nejatraktivnějšího italského regionu poznat to pravé Toskánsko, kde nás čeká mnohem víc než světové umění a architektura. Uvidíme kaleidoskop pradávných městeček na vrcholcích kopců, kulisou jim budou modelované svahy toskánské krajiny, které obrůstají olivovníky a vinicemi a zkrášlují je štíhlé siluety cypřišů. Každé město, které jsme pro vás vybrali, má svůj autentický historický ráz. Toskánsko budeme poznávat formou výletů z letoviska Marina di Cecina/Bibbona, kde budeme po 7 nocí ubytováni u moře v hotelu s polopenzí.

Poznávací zájezd do Toskánska s pobytem u moře provází Mgr. Dana Kelblová.

Monteriggioni - Marina di Cecina - Pisa - Lucca - Siena - San Gimignano - Voltera - ostrov Elba: Portoferraio – Poggio – Marciana – Monte Capanne - Procchio – Florencie

800x600 Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman",serif;}

800x600 Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman",serif;}
Ubytování
 • hotel Il Settebello *** v Marina di Cecina - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím a klimatizací. Hotel se nachází v srdci Etruského pobřeží, pár kroků od moře a nádherného borovicového lesa. Snídaně je podávána formou bufetu, večeře je 3-chodová servírovaná.
Program
1. den zájezdu:
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den zájezdu:
Ráno příjezd do Toskánska. Navštívíme středověké MONTERIGGIONI na vrcholu nízkého kopce. Městečko obepínají vysoké hradby se 14 opevněnými věžemi, svahy poseté olivovníky a vinnou révou, jeden z nejlepších příkladů středověkého opevněného městečka v celé Itálii. Následuje přímořské letovisko Marina di Cecina/Bibbona, ubytování v hotelu u moře, večeře.

3. den zájezdu:Výlet za poznáním Toskánska. PISA (UNESCO), město proslulé svou šikmou věží na náměstí Campo dei Miracoli (Pole zázraků) a velkolepé pisánské stavby - katedrála, baptisterium, Camposanto. Starobylé a podmanivé město LUCCA, rodiště skladatele G. Pucciniho, renesanční opevnění, významné kostely a muzea, katedrála San Martino, kostel San Michele, náměstí Piazza dell´Amfiteatro.

4. den zájezdu: Pobyt u moře.

5. den zájezdu:
Celodenní výlet. Prohlídka historického města SIENA (UNESCO), které si uchovalo podobu středověké metropole se členěním podle historických kontrád, jedinečné půlkruhové náměstí Piazza del Campo, přes 100 metrů vysoká věž Mangia, mramorová katedrála a plejáda kostelů a paláců. Od středověku tu sídlí nejstarší banka na světě. Středověké SAN GIMIGNANO, slavná náměstí s nespočetnými architektonickými poklady - bazilika, věž Torre della Rognoza, poutní kostel a obchůdky s řemeslnými dílnami. Na závěr středověké město VOLTERA s puncem hrdosti a nedobytnosti, město alabastru - historické centrum s uličkami, kamenickými dílnami a krámky.

6. den zájezdu:Pobyt u moře. Pro zájemce je připraven celodenní fakulativní výlet na nejnavštěvovanější ostrov toskánského souostroví ostrov ELBA, úchvatné pláže, tyrkysově modrá voda, nádherné hory a omračující vyhlídky. Navštívíme PORTOFERRAIO, někdejší římský přístav, procházka uličkami historického centra, pevnost Forte Stella, Napoleonova vila Mulini s terasovitou zahradou. Na prohlídku jedinečných vesniček vyjedeme do hor - vesnička POGGIO, příkré dlážděné uličky, nádherný výhled na Marcianu Marinu a pobřeží. MARCIANA, malebná kamenná vesnička, možnost fakult. výjezdu lanovkou na nejcyšší vrchol ostrova - MONTE CAPANNE - krásné výhledy až na Korsiku. Procházka nejstarší obcí ostrova MARCIANA ALTE s elegantními patricijskými a měšťanskými domy, možnost koupání na pláži mezi útesy v malebném středisku PROCCHIO. Odjezd na trajekt a návrat na ubytování.

7. den zájezdu: Pobyt u moře.

8. den zájezdu:
FLORENCIE (UNESCO), město můžeme právem označit za jedno z hlavních center umění v Evropě, kolébku renesance, jejíž odkazy dnes nalezneme všude v ulicích, v galeriích, kostelech i muzeích. Prohlídka města, kostel Santa Croce, který za svými zdmi ukrývá pomníky mnoha věhlasných Florenťanů, Bargello, katedrála S. Maria del Fiore, baptiserium, hrobka Medicejských, náměstí Piazza della Signoria s Palazzo Vecchio, galerie Uffizi, nejstarší dochovaný most ve městě Ponte Vecchio, jeden z největších florentských paláců Palazzo Pitti aj.

9. den zájezdu:
Pobyt u moře a v odpoledních hodinách odjezd do republiky.

10. den zájezdu:
Návrat do ČR v dopoledních hodinách.
Cena zahrnuje
 • dopravu lux. klim. autobusem,
 • 7x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím 
 • 7x polopenzi,
 • průvodce CK
Cena nezahrnuje
 • vstupné,
 • pobytovou taxu,
 • místního průvodce ve Florencii,
 • fakultativní výlety
 • a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Fakultativní příplatek
 • 1lůžk. pokoj 3990 Kč (povinné při nedoobsazení),
 • výlet na Elbu 800 Kč (nutná rezervace v CK, min. 25 osob),
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu a případné nákazy Covid-19 v ČR i zahraničí 400 Kč,
 • připojištění Covid-19 (doplňkové pojištění ke komplexnímu pojištění - rozšířená ochrana) Evropa - 30 Kč/den
Nástupní místa
16.06. - 25.06. Odjezd A, B
Přehled nástupních míst najdete ZDE
16.06. (Pá) - 25.06. (Ne) 2023 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Doobsazení pro muže další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-18 850 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoItálie
HotelITÁLIE - TOSKÁNSKO - STŘEDOVĚKÁ MĚSTEČKA
Doobsazení pro muže
Termín16.06.2023 - 25.06.2023
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Redok Travel, s.r.o. IČO: 25258281
Vytvářím objednávku...